Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü, Orta Çağ ve Pagan kültüründen günümüze kadar ulaşmıştır. Papaz büyüsü kişinin iradesine doğrudan müdahale etmek suretiyle istemsiz hareketler yapmasına yol açan ve çok kısa sürede etkileri görülen en kuvvetli kara büyü çeşitlerinden biridir. Bu büyünün Hristiyanlık ile ilgisi yoktur. Yani papazlar tarafından yapılmaz. Bu büyüye papaz büyüsü denilmesinin nedeni İbranice sözler ve Süryani alfabesinin kullanılmasıdır.

Papaz büyüsünün çok çeşitleri bulunur. Bağlama, aşık etme, geri getirme, soğutma, kısmet kapatma, cinsel bağlılık gibi nedenlerle bu büyüye başvurulur. Hepsi de kötü niyetli olarak yapılır. Papaz büyüsü çok eski çağlardan beri gelen kara büyülerden olduğu çok yanlış şekillerde yapıldığına inanılır. Papaz büyüsünde adet kanı ya da erkek menisi kullanılmaz. Örneğin, ayırma ya da soğutma için cinlerden yardım istenerek papaz büyüsü yapılır.

Papaz büyüsünün etkisine girmiş olan kimse hiçbir şekilde büyüyle kendi iradesi dışında hareket ettiğini ya da düşündüğünü anlayamaz. Hayatın olağan akışından bu şekilde olduğunu düşünür. Değişiminin farkında olmadığı için çevreden gelen uyarılarla ancak değiştiğinin bilincinde olur. Papaz büyüsü bozulmazsa etkisi bir ömür boyu devam eder. Bazı durumlarda ölümle sonuçlandığı görülmüştür.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü yapılışı yalnızca cinler alemiyle iletişim kurabilen uzman medyum hoca tarafından bilinir. Hiçbir şekilde evde yapılamaz. Tılsımlı sözcükler ya da dualar hocadan öğrenilse dahi öteki alemdeki varlıklarla iletişim kurmadan yapılması mümkün değildir. Papaz büyüsünde mecbur olmadıkça yedirme ya da içirme gibi durumlar söz konusu değildir. Papaz büyüsü tarifi diye kesinlikle bir şey yoktur. Son derece derin uzmanlık isteyen bu büyü cinlerin etkisi olmadan hiçbir anlam ifade etmez.

Papaz büyüsü yapılışı hakkında çok yanlış inanışlar mevcuttur. Büyü yapmak için kişiden kıyafet parçası, çamaşır ya da toka gibi malzemeler istemeye gerek yoktur. Mum yakılıp niyet edilerek papazdan dua istenmez. Bu büyü için diğer bir yanlış inanış da cünüp olan kimsenin birtakım sure ve duaları tersinden okuyarak şeytana taparak büyü yapmasıdır. Bu şekilde yapılan uygulama biçimi hiçbir şekilde papaz büyüsü olamaz.

Papaz büyüsü için halk arasında kulaktan dolma uygulanış biçimleri oldukça fazladır. Örneğin, kadınların adet kanını kesme şekere damlatarak büyülü sözcükler söyleyip büyü yapacakları kişiye yedirmelerinin ya da içeceğine katıp içirmelerinin de papaz büyüsü ile ilgisi yoktur. Adet kanı büyüsünün yapılışı tamamen farklıdır. Kısacası papaz büyüsü sadece alanında oldukça uzman cinlerle iletişim kurabilen hocalar tarafından yapılabilir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı tam olarak bilinememekle birlikte bu büyüyü bozan hocanın bilgi ve birikim gerektiren uzmanlık üstü yeteneklere sahip olması gerekir. Papaz büyüsü yapanlar bu büyünün nasıl etkisiz ve geçersiz kalacağı konusunda hemfikir olamamışlardır. Papaz büyüsünün kişiye olan etkileri çok farklıdır. Bu yüzden hocanın baştan aşağı bu kişiye detaylı bir çalışma yapması gerekir.

Büyünün bozulması doğrudan kişinin maruz kaldığı büyü süresi ve etkisiyle bağlantılıdır. Bu nedenle bu büyünün kaç günde bozulacağını ya da etkilerinin ne zaman ortadan kalkacağını söylemek biraz zordur. Çok şiddetli etkileri olan bu büyüyü bozmak için yapılması gerekenleri yalnızca bu konuda gerçekten uzman olan hoca bilebilir.

Papaz Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu toplumda en çok merak edilen sorulardan biridir. Papaz büyüsünün etkileri o kadar şiddetli ve kuvvetlidir ki kişinin bu büyü etkisi altında olduğu kolayca anlaşılabilir. Ancak şiddetinin ne derece olduğunu ve ne zamandan beri büyünün etkisinde olduğunu öğrenmek için uzman medyum hocadan yardım alınabilir. Türkiye’nin en çok tercih edilen uzman medyumu Medyum Korkut Hocadan papaz büyüsü hakkında yardım alınabilir.

Papaz büyüsü bazı durumlarda ölümle sonuçlanan kara büyülerden biridir. Bu nedenle kişide papaz büyüsü olduğunu tespit eder etmez hiç vakit kaybetmeden medyum hocaya gitmek gerekir. Kadim uygarlıkların ortaya çıkış zamanını kendilerine sakladıkları ve kimseyle paylaşmadıkları havas ilmi ve cinlerle iletişimle gerçekleştirilen papaz büyüsünün etkileri sonsuza kadar sürebilir. Eğer gerçekten cinlerle kuvvetli iletişim halinde olan biri tarafından yapıldıysa bozulması neredeyse imkansızdır.

Papaz büyüsünün yapılışında nefesi kuvvetli hoca kendi hazırladığı vefk ve tılsımları kullanır. Başarılı bir şekilde gerçekleştirilse ruhani boyutta çok sarsıcı etkiye sahiptir. Papaz büyüsü kişiye etki etmeye başladığı andan itibaren kişi tamamen tanınmayacak kişilik ve ruh haline bürünür.

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsünü cinlerle iletişime geçebilen, yetenekli, manevi yönü kuvvetli bir uzman medyum hoca yapabilir. Papaz büyüsü belirtileri çok kuvvetli olduğundan kişide hemen fark edilebilir. Papaz büyüsü yapılan kişilerde görülen yaygın belirtiler şu şekildedir:

  • Aşık çiftler arasında ortada hiçbir neden yokken kavga çıkması ve araya soğukluk girmesi
  • İşlerin bir anda alt üst olması, iflas etmek ya da işini kaybetmek
  • Kısmetin tamamen kapanması
  • Bolluk ve bereket içinde yaşarken kısa bir sürede borçların artması
  • Evli çiftlerde cinsel soğukluk görülmesi
  • Erkeklerde iktidarsızlık görülmesi
  • Birden bire kişide fiziksel ve psikolojik hastalıkların görülmesi
  • Ticari faaliyetler yapan kişinin birdenbire işlerinin kötüleşmesi
  • Kardeşler arasında kıskançlık görülmesi
  • Anne ve babaya karşı itaatsizlik ve kötü davranışların görülmesi

Yukarıda yazılı belirtiler papaz büyüsü etkisi olan kişilerde en fazla 3 gün içinde görülmeye başlar ve etkileri sonsuza kadar sürebilir. Çok etkili kara büyü sınıfına giren papaz büyüsü bozulmadıkça etkileri daha can alıcı ve ciddi boyutlara ulaşabilir.

Papaz Büyüsü Fiyatları 2023

Papaz büyüsü fiyatları bu büyünün çok çeşitli yapılış şekilleri ve amaçları olduğundan değişkenlik gösterir. Ayırma, soğutma, geri döndürme, cinsel isteksizlik, aşık etme, bağlama ve diğer amaçlar için yapılan papaz büyülerinin de fiyatı farklı olmaktadır. Papaz büyüsü yaptırmadan önce mutlaka çok iyi düşünmek sonuçlarını ölçüp tartmak gerekir. Eğer ciddiye almadan böyle bir büyü talep edilirse geri dönüşü olmayan yola girileceğini de unutmamak gerekir.

Papaz büyüsü yapmadan önce mutlaka ne gibi sonuçlar doğuracağı konusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Bu nedenle bu büyüyü yaptırırken kişide nasıl etki edeceği bilinmediğinden çok etraflıca düşünmeden yaptırmamak gerekir. Çok eski çağlardan beri yapılan papaz büyüsü kesinlikle evde yapılamaz. Evde ritüelleri olduğunu söyleyen kişilere de itibar etmemek gerekir. Eğer bozdurulmak isteniyorsa büyünün etkileri tamamen ortadan kalkıncaya kadar hiç vazgeçmeden medyum hocadan yardım almak şarttır.

Papaz Büyüsü Yapan Medyum Korkut Hoca

Kuvvetli ve derinden tesirleri olan papaz büyüsünü yalnızca cinler alemiyle etkileşim halinde olabilen ve istediği anda iletişime geçebilen medyum hoca yapabilir. Papaz büyüsü yapan hoca diye adlandırılan Medyum Korkut Hoca bu büyüyü yapabilen ender yetenekli ve nitelikli hocalardan biridir. Çok uzun yıllardır ilim, Vefk, Havas, Ledün ve çok çeşitli çalışmalarla kendini eğiten ve doğuştan yetenekleri olduğu bilenen Medyum Korkut Hoca papaz büyüsü konusunda en iyisidir.

Papaz büyüsü yaptırmak ya da bozdurmak isterseniz hiç vakit kaybetmeden Medyum Korkut Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Bu büyünün etkileri, nasıl bozdurulması gerektiği ya da yapılışı konusunda uzman medyum hocadan bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

19-06-2021

   Burhan Kara - SİVAS

Konu:Papaz Büyüsü

Çok samimi olduğum arkadaşımla eve çıktık. Her şeyi aldık evimize çok heycanlıydık çünkü hep hayalini kuruyorduk bu durumun sonunda da gerçekleştirdik. Üniversiteyi aynı şehirde kazandık ve eve çıktık. Güzel ve mutluyduk. Arkadaşım olur olmaz kişileri hayatına alana kadar sürdü bu mutluluğumuz ve heyecanımız. Eve gelmiyordu arada bir uğrayıp gidiyordu. Aylin çok kötü olmuştu. Kızın eski halinden eser kalmadı. Kız yapmayacağı şeyleri yapıyor. Etrafında ben dahi kimse kalmadı. Erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra daha da dibe batmıştı. Bana çok kötü davranmaya başladı ağır laflar etmeye başladı. Sınavlara girmediği için bütün dersler kaldı. Güler yüzlü kız somurtkan bir insan haline döndü. Aksileşti ve huysuz bir insan oldu. Aylin de bir şeyler oldu. Ben bir hocama bahsettim bu durum da beni medyum korkuta yönlendirdi. Bende gittim sonra aylinin durumunu anlattım. Daha sonra medyum korkut kötü bir enerjiyle birlikte papaz büyüsü yapılmış olduğunu söyledi. Büyüyü bozabileceğini söyledi. Aylini de alıp tekrar gittim. Her şey normale döndü eski güler yüzlü mutlu kıpır kıpır kız geri döndü. Yaptıkları şey iradesi dışında yapıyormuş aslında kendi yapmıyormuş. Neyse ki her şey son buldu. Çok şükür normale döndü ve eskisi gibi devam ediyoruz hayatımıza. Alttan aldığı dersleri verdi bir yılı uzadı ama her şeyi halletti. Bazen birlikte çalıştık ama hallettik sonunda. Şimdi bir işe girdi gayet de başarılı inşallah hedeflerine ulaşacak her şey medyum korkut sayesinde tabi ki iyi ki var.
25-04-2021

   Butuhancan Ekbeş - YOZGAT

Konu:Papaz Büyüsü

Ben annem ve babam üçümüz birlikte yaşıyoruz. Üniversite kazandık aynı şehre gitti. Mesleğime atandım aynı şehre geldik. Bu durumdan mutluyum tabi ki. Ailemi çok seviyorum özelliklede babamı. Babam saf biri öyle herkese inanır. Kötülük asla düşünmez kimseye karşı. Bu durumdan amcam rahatsız olmalı ki babama sürekli laf vurur safsın diyerek. Babam önceleri çok zengindi. Büyük bir firmada genel müdürdü. Amcam da onun personeliydi. Bu durumu pek yediremiyordu. Çünkü babam ondan küçük ve herkes tarafından çok seviliyordu. Amcam bir şeyler yaptı babama ve adam öyle bir dönmüştü ki sanki babam amcamın ruhu girmiş gibi aksi huysuz sinirli bir adama dönüşmüştü o zaman. Bu durumdan herkes şikayetçiydi. Bir gün toplantısı vardı asla geç kalmamalıydı. Ama o gitmemişti. Gittiğinde de terslemişti insanları sonra babamı genel müdürlükten almışları amcam olmuştu genel müdür. Babamdaki gariplikleri fark eden halam annemle konuşmaya gelmişti birlikte medyum korkuta gitmişlerdi. Babama papaz büyüsü yapılmış. Adam o yüzden huysuz bir adama dönüşmüş Neyse ki medyum korkut büyüyü bozdu. Babam eski haline döndü. İşini kaybetmişti ama çok da önemsemedi bu durumu. İş yerine gitti eski güler yüzlü başarılı hali ile tekrardan geri dönmesi için teklifte bulunmuşlardı ama kabul etmedi. Artık ailesi ie yani bizimle vakit geçirecekti. Şuan çok mutluyuz hayatımızdan Vakit geçiremediğimiz dönmelerin yerine dolu dolu yaşıyoruz. İyi ki medyum korkuta gitmiş bizimkiler yoksa eminim ailemden eser kalmazdı. Annem ile biz birlikte babamda nerde napıyor olurdu bilmiyorum.
15-06-2020

   Ayten Kömürcü - MANİSA

Konu:Papaz Büyüsü

Merhabalar ben Ayten size hocam ile tanışma ve onun benim yuvamı kurtarma hikayesini anlatmak istiyorum. 15 yıllık evli hayatında her şey yolunda giden bir kadınım. Daha doğrusu bir ara sorunlarım oldu ama hocam sayesinde çözüldü. Geçen yıl kocamda bir değişiklikler olmaya başladı. Giyimine kuşamına dikkat etmeye ve sürekli iş seyahatlerine çıkmaya başladı. Normalde telefonu ortada olan adam cebinden çıkartmaz oldu. Sürekli benimle olmak isteyen adam artık beni yanında bile görmek istemiyordu. Neler oluyor böyle diye düşünürken arkadaşımın biri kocan yeni birini bulmuş olmasın dedi. Benim kocam öyle bir şey yapmaz dedim ama içime de bir kurt düştü tabi. Gece olup kocam uyuduğunda gizlice telefonuna baktım. Bakmaz olsaydım bir kadın varmış hayatında birbirlerine aşkım diye mesajlar atmalar falan. Ertesi gün arkadaşımın yanına gittim haklıymışsın başka biri varmış dedim. Çok üzüldü arkadaşım aynısı benimde başıma gelmişti dedi. Ona ne yaptığını sorduğumda ise hocamı söyledi. Hocama gitmiş papaz büyüsü yaptırmış şimdi kocasının gözü ondan başkasınıı görmüyormuş. Hemen gidelim dedim bende kocamı seviyorum ayrılmak istemiyorum. Tamam dedi hocamı aradık derdimi anlattım. Randevu verdi yanına gittiğimizde ise papaz büyüsü yapacağını ve kocamın gözünün benden başkasını görmeyeceğini söyledi. Sözünü tuttu Allah hocamdan razı olsun hocamın yaptığı büyü ile artık çok mutluyuz ve kocam itiraf etmese de o kadından ayrıldı ve pişmanlığı davranışlarından anlaşılıyor.