Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsü çok eski çağlardan bu yana yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyünün amacı erkeğin kadına bağlanması sadece onunla olmak istemesidir. Halk arasında bu büyünün kadının kendisi tarafından yapılabileceğine dair yanlış bir inanış bulunuyor. Oysa Medyum Korkut gibi nefesi kuvvetli ve özel güçleri olan hoca tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde hiç istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir.

Adet kanı büyüsü medyum hoca tarafından yapıldığı andan itibaren etkisi görülmeye başlanır. Erkeğin davranışları ve düşünceleri değişir. Büyüyü yaptıran kadına karşı büyük bir ilgi duyar ve ondan başka kadınlara karşı olan ilgisi tamamen kaybolur. Etkili bir büyü olması ile istenen sonuç alınabilmektedir. Medyum hoca tarafından yapılan büyünün etkisi kalıcıdır ve yaşanan bağlılık ve ilgi hiç bitmez. Erkek sürekli kadını düşünür, rüyalarında bile onu görmeye başlar.

Adet Kanı Büyüsü Ne İçin Yapılır

Kadınların sevdikleri erkeğin gözünün dışarı kayması ve başka kadınlarla birlikte olması çok üzücü bir durumdur. Özellikle evli kadınlar kocalarının kendilerini aldattığını düşündüğünde bu büyüyü yaptırmak istemektedirler. Kadının regl kanının kocasına içirilmesi ile birlikte artık aldatma olayı sona erer. Çok etkili bir büyü olması sayesinde evli bir erkeğe yapıldığında artık karısına karşı bir istek duymaz.

Adet kanı büyüsü ne için yapılır sorusuna bu şekilde cevap verilebiliyor. Bir erkeğin sadece kendisine bağlı olmasını isteyen kadınlar tarafından yaptırılmaktadır. Yuvaları kurtarmak için iyi niyetli olarak yapılmaktadır. Bunun yanında yuvanın mutluluğu kıskanıldığında kötü niyetle kara büyü olarak da yapılabilmektedir. Medyum Korkut hoca sevenlerin ayrılmasını istememektedir. Bundan dolayı da adet kanı büyüsünü sadece sevdiği erkeğin kendisine bağlanmasını isteyen kadınlar için yapmaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır şeklinde araştırma yapan kişiler bunun özel bir büyü olduğunu görebiliyorlar. Her ne kadar adı adet kanı büyüsü olsa da burada amaç kadının bedenine ait bir şeyin erkeğe yedirilmesi ya da içirilmesidir. Adet kanı kullanılmasının anlamı ise kadınsılığı simgeliyor olmasıdır. Adından da anlaşıldığı gibi bu bir büyüdür ve çeşitli ritüeller ve dualar ile yapılmalıdır. Her ne kadar internette çeşitli tarifler bulunsa da kadının kendisi yapmaya çalışmamalıdır. Yanlış yapılan büyülerin ters etkileri olur.

Eşinizin gözünün sizden başkasını görmemesi için bu büyüyü yaptırmak istediğinizde Medyum Korkut hoca ile görüşmelisiniz. Hoca sizden adetinizin ilk gününde gelen damlaları saklamanızı isteyecektir. Bu kana sahip olmanın ardından öncelikle medyum tarafından çeşitli dualar edilecek ve gerekli hazırlıklar yapılmaktadır. Bunun ardından sizinle iletişime geçecek ve size etmeniz gereken duaları söyleyecektir. Onun eşliğinde duaları ettikten, söylediği işlemleri yaptıktan sonra bu kanı eşinize içirmeniz gerekiyor. Kanı direk içiremeyeceğiniz için yemeğinin ya da içeceği bir şeyin içine koyabilirsiniz. Etkisini de bir iki gün içinde görmeye başlarsınız.

Adet Kanı Büyüsü Yapan Medyum Hoca

Adet kanı büyüsü yapan medyum hoca arayışında dikkatli olmanızda fayda bulunuyor. Bilindiği gibi medyumlara gösterilen ilgi nedeniyle pek çok kişinin sahte medyum olarak insanları kandırdığı görülüyor. Bu sahtekarlar tarafından kandırılmamak için dikkatli olmalısınız. Gerçek medyum Korkut hoca ile iletişim kurmalısınız. Medyum sizinle görüşecek yaşadığınız sorunu dinleyecektir. Ardından eşinizi yuvasına ve size bağlamak için gerekli olan adet kanı büyüsünü etkili bir şekilde yapacaktır.

Gerçek medyum için sizin memnuniyetiniz ve yaptığı büyünün etkili olması çok önemlidir. Hoca yaptığı büyünün sonuçlarını takip etmek için sizinle iletişimi kesmez. Medyum hoca yaptığı büyünün etkisinin görüleceğinin garantisini verir. Etkili ve kalıcı büyü yaparak kendisine güvenen kişinin mutlu olmasını sağlar. Korkut hoca tarafından yapılan adet kabı büyüsü ile şimdiye kadar çok sayıda yuva kurtulmuştur İnsanların iyiliğini isteyen hoca bu büyüyü eşleri ayırmak için yapmaz.

Adet Kanı Büyüsü Yapıldığı Nasıl anlaşılır?

Adet kanı büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır incelendiğinde erkeğin davranış ve düşüncelerinde büyük bir değişiklik olduğu görülür. Eğer erkeğin karısından başka birlikte olduğu kadın varsa onu istemez olur. Onunla birlikte olmayı istemediği gibi onunla birlikte olma fikrinden dahi nefret eder. Karısına ilk günlerde olduğu gibi ilgi göstermeye başlar. Sürekli onu düşünür ve onun yanında olmayı arzular. Bu durum büyüyü yaptıran eşi çok memnun eder. Artık kocasının her boş anını kendisi ile geçirmek istemesinden ve ilgisinden çok mutlu olur.

Bazı kötü niyetli olan kişiler tarafından adet kanı büyüsü eşleri ayırma amacıyla da yapılmaktadır. Erkeğin karısından ayrılarak kendisi ile evlenmesini isteyen kadınlarda bu büyüyü yaptırmaktadırlar. Kocası ile düzenli ilişkisi olan ve onun ilgisinden memnun olan kadın büyünün yapılmasından itibaren kocasında değişikliği hemen fark eder. Onun ilgisi azalır ve zamanla kendisini görmeyi bile istemediğini fark eder. Erkek sürekli büyüyü yaptıran kadının yanında olmak ister. Bu durum ise yuvaların yıkılmasına neden olur. Yuvanın yıkılmaması için kadının büyüden şüphelenmesi gerekir. Medyum ile görüşmesi ve yuvasını kurtarmak için yardım alması gerekmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Özellikle kötü niyetli olarak yapıldığında kara büyü olarak kabul edilen adet kanı büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı oldukça zordur şeklinde verilebilir. Kara büyülerin yapılması gibi bozulması da oldukça dikkatli olunması gereken bir süreci oluşturmaktadır. Bu büyüyü sadece Medyum Korkut gibi uzman hocalar bozabilirler. Büyü bozulmadığı sürece etkisi devam edeceğinden erkeğin karısına ve yuvasına dönmesi mümkün olmaz. Büyü yapılırken kadının adetinin ilk damlalarının kullanılması gerekir. Bozulmasında ise tersi işlemler yapılır.

Eşinde büyü olduğunu düşünen kadınların medyum ile iletişime geçmeleri gerekir. Medyum hoca yapacağı okumalar ile hangi büyünün yapılmış olduğunu tespit edecektir. Adet kanı büyüsünün yapıldığını anladığında ise bozmak için gerekli işlemleri yapacaktır. Büyünün bozulması için kadının adetinin son gününde gelen kanın kullanılması gereklidir. İlk gün gelen kanın kullanılmasının bir etkisi olmaz. Son gün gelen kanı aldığınızda medyum hoca gerekli duaları edecek, işlemleri yapacaktır. Sonrasında ise size etmeniz gereken duaları söyleyecektir. Birlikte yapılan dualar ile birlikte kanı kocanıza içirmeniz gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Fiyatları 2023

Adet kanı büyüsü fiyatları 2023 için ne oldu? Bu sorunun cevabını kocasını kendine bağlamak isteyen kadınların en çok merak ettikleri konudur. Medyum Korkut hoca sevenlerin ayrılmasını istememektedir. Yuvaların yıkılmasına ise tamamen karşıdır. Bundan dolayı da kendisine başvuran kişilerin ekonomik çözümler bulmalarını sağlıyor. Aile bütçenizden ayıracağınız küçük bir miktar ile bu büyüyü yaptırma imkanını size sunuyor. Garantili olarak yaptığı büyünün etkisini hemen görmeye başlayacağınızdan emin olabiliyorsunuz.

Adet kanı büyüsü yaptırarak eşinizle yaşadığınız sorunlara çözüm bulmak için hoca ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Kendisine güvenen kişilerin iyi ve mutlu olmaları için hoca yılın her günü çalışmaya devam etmektedir. Sevdiğiniz erkeğin gözünün diğer kadınları görmemesini medyum hocanın yapacağı adet kanı büyüsü ile sağlayabilirsiniz. Kocanıza böyle bir büyünün yapılmış olması ile yaşadığınız sorunlara da hoca çözüm getiriyor. Büyüyü kesin bir şekilde bozarak kocanızın size ve yuvasına dönmesini sağlıyor.