Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü Nedir?

Sevgi insanın doğduğu günden itibaren ihtiyaç duyduğu bir duygudur. Küçükken anne baba sevgisi ilk tattığımız sevgidir; zaman geçtikçe arkadaş, sevgili, eş sevgisinde kendini gösterir. Kişilerin sevgi anlayışları, sevgi bireyseldir. Bazen kişide bu sevgi eksik olur. Eski zamanlardan bu yana kişideki sevgi ihtiyacını gidermek için sevgi büyüsü çare olmuştur. Bu içerik ile Medyum Korkut Hoca sevgi büyüsü hakkında detaylı bilgi alacaksınız.

Sevgi kimi zaman aşkla bağdaştırılır, kimi zaman ilahi bir boyutta değerlendirilir. Annenin çocuğa duyduğu sevgide şefkat vardır. İki sevgilinin birbirine duyduğu sevgide tutku vardır. Benzer şekillerde bir sanatçının sanat eserine duyduğu sevgi, evcil hayvanımıza duyduğumuz sevgi gibi birbirinden farklı örnekler çoğaltılabilir. Sevgiyi hissetmeyen insan tehlikelidir. Kendilerine ve etrafa zarar verirler. Hayattan zevk almazlar.

Sevgi büyüsü yaptırılan kişi sevgisizliğin, sevgi hissini ifade edememenin yarattığı sıkıntılardan kurtulmuş olur. Etrafına karşı iyiliklerle, güzelliklerle tepkiler verir. Sevgi büyüsü yapılan kişi hayata karşı daha pozitif olur. Etrafındaki insanlara da sevgisini yansıtır. Medyum Korkut Hoca en etkili sevgi büyüsü sayesinde kişilerin etrafındaki talihsiz olayların önüne geçilir.

Sevgi Büyüsü Neden Yapılır?

Sevgi büyüsü iyi niyet gözetilerek insan ilişkilerinde karşılaşılan problemler için yapılır. Medyum Korkut Hoca sevgi büyüsüişleminin yapılması için pek çok durum örneği verilebilir. En sık yapılma nedenleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Kişiler sevecek birini bulamadığı zaman, kendini hayattan soyutlanmış hissettiğinde bu durumun değişmesi için yapılması tercih edilebilir.
 • Uzun zamandır süre gelen ancak aradaki sevginin azaldığı ilişkiler de kişilerin yeniden birbirlerini sevmeleri için yapılmak istenebilir.
 • Kişi kendisinden pek hoşlanmayan birileriyle arasını düzeltmek için sevgi büyüsüne başvurur.
 • İlişkide olunan kişinin ailesi ya da arkadaşları tarafından sevilip sayılmayan kişiler sevgi büyüsü yaptırabilir.
 • İş ya da okul ortamında dışlanan, hor görülen kişi, kendini kabul ettirebilmek için sevgi büyüsüne başvurabilir.
 • Eşler arasındaki bağlılığı arttırmak ve güven duygusunu pekiştirmek için sevgi büyüsü yapılır.
 • Ayrılmış çiftler arasında sevgiyi ve aşkı yeniden fitillemek, bu sayede barışmalarını sağlamak için sevgi büyüleriyapılır.
 • Yeni girilen ortamlarda sevilmeme endişesi içinde olan kişiler yaşadığı stresi ve kaygıyı yenmek için sevgi büyüsü yaptırabilir.

Sevgi Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Size veya çevrenizden birine sevgi büyüsü yapıldığını anlamak her zaman çok kolay olmaz. Ancak yine de sevgi büyüsü yapıldığında fark edilmesi için bazı ipuçlarından söz edilebilir. Sevgi büyüsü yapılan kişi veya kişiler büyü kavramına aşina değilse bile birtakım terslikler olduğunu sezebilir. Bu durum için bazı belirtiler şu şekilde gözlenebilir:

 • Sevgi büyüsü yapılan kişi, büyük bir uyku sorunu yaşayabilir. Bazı kişiler sevgi büyüsü yapıldıktan sonra devamlı uyumaya başlarken, bazıları uykusuzluk sıkıntısı yaşar, uykusu gelmez.
 • Sevgi büyüsü yapılan kişiye büyük bir durgunluk gelir. Mimikleri bazı durumlarda donuklaşabilir. Eskiden olsa güleceği, kahkaha atacağı olaylara tepki vermemeye başlayabilir.
 • Kişi, etrafında olan olaylara karşı kayıtsızlaşabilir. Sevgi büyüsü belirtileri itibari ileilk zamanlarında hissizleşme yaşamaya başlanabilir. Olumsuz durumlar da olumlu durumlar da ne kadar uç noktalar olursa olsun ilgisini çekmez. Kısaca sevgi büyüsü umursamazlık, hissizlik verebilir.
 • Sevgi büyüsü yapılan kişi daha önce hoşlanmadığı bir kişiye aşırı derecede ilgi ve sempati besleyebilir. Bu sempati besleme hali sevmek, hoşlanmaktan daha abartılıdır. Adeta dünyada sadece o varmış gibi davranabilir. Sevgi büyüsü yapılan kişinin çevresinden aldığı uyarılara kulak asmadığı görülür. Sevgi büyüsü yaptıran kişiye ne isterse onu söyleyip, nasıl isterse öyle davranabilir.
 • Sevgi büyüsü yapılmış, ayrılık aşamasına gelmiş çiftler bir anda hiçbir şey yaşanmamış gibi ilişkilerine devam etmeye başlayabilir. Bu durum dışarıdan bakıldığında çevreden oldukça tuhaf karşılanabilir. Sevgi büyüsü yaptırılan kişilere bu durum sorulduğunda, eskiden kavga ettiklerini bile hatırlamayacak kadar geçmişe yabancılaşmışlardır.

Sevgi Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sevgi büyüsü nasıl bozulur konusuna değinmeden önce büyünün bozulup bozulmayacağı yaptıran ve yapılan kişilerce merak konusudur. Bu büyüyü bozmak, uzun uğraşlar sonucunda mümkün olabilmektedir. Maalesef sevgi büyüsü bozma işlemi, yapım işlemi kadar kolay bir süreç değildir. Büyü bozma işlemlerinin muhakkak doğaüstü güçler aracılığı ile yapılması gerekmektedir. Bu doğaüstü varlıkları zapt etmek ve istekler doğrultusunda yönlendirmek kolay bir iş değildir.

Sevgi büyüsü yapılırken iletişime geçilen doğaüstü güçlerin bazı talepleri olacaktır. Bu talepleri ancak Medyum Korkut Hoca gibi uzman kişiler karşılayabilir. Sevgi büyüsü bozulurken bazı yan etkiler uzun yıllar devam edebilir. Kara büyü denilen büyü bozma işlemi ile ilgili internette pek çok yanlış bilgi bulunur. Bilinçsizce yapılan sevgi büyüsü ve sevgi büyüsü bozma işlemleri sarsıcı, hayat kalitesini düşüren tehlikeli bir duruma yol açabilir.

Sevgi büyüsünün etkisini ortadan kaldırmak büyü yapılabilir malzemeler konusunda dikkatli olunmalıdır. Evin her köşesi incelenip temizlenmeli, gerekli görülmeyen eşyalar atılmalıdır. Ruhen bir sıkıntı hissedildiği zaman mutlaka ortam değiştirilmelidir. Uzun yürüyüşler yapmak, beden sağlığına dikkat etmek gerekir. Kişisel hijyen gözden geçirilmeli, kaya tuzu, doğal taşlar, sağlıklı yağlardan, aromaterapilerden yararlanılmalıdır.

Sevgi Büyüsünden Korunma Yöntemleri Nelerdir?

Sevgi büyüsünden korunmanın kesin bir yolu olduğunu söylemek doğru olmaz. Ancak eski zamanlarda yaşamış alimler Allah’a koşulsuz şartsız teslim olmanın ve her gece belli dua ve sureler okumanın bir nebze de olsa insanları büyülerden korumak için faydalı olacağını söyler. “Felak” ve “Nas” surelerini okumak her zaman iyi gelir. Sık sık abdest almak, dualar okumak iç huzur için faydalı olacaktır.

Sevgi büyüsünden nasıl korunulur, sorusunu cevaplamadan önce büyünün kişi iradesine bir müdahale olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle zihin sağlığını korumak için dikkatli olmalı, bol bol nefes egzersizleri yapılmalıdır. Evde derin temizlik yapmalı, ince detaylara kadar arındırmalı ve bol bol sirkeli sular kullanılmalıdır. Fiziksel sağlığa dikkat etmeli, kötü alışkanlıklardan uzak durulmalıdır.

Bazı insanlar büyü sandıkları rahatsızlıkların kendi davranışları olduğunu fark etmeyebilir. Durum bu şekilde ise kişiler kendi davranışlarının yönetmelidir. Kaygı ve şüphenin önüne geçmelidirler. Aşırı uçlardaki durumlarda mümkünse destek alabilirler. Medyum Korkut Hoca ile iletişime geçerek danışmanlık alabilirsiniz.

Sevgi Büyüsü Fiyatları 2022

Sevgi büyüsü fiyatları her bütçeye uygundur. Alınan hizmete değen makul bir fiyatlandırma politikası bulunur. Medyum Korkut Hoca ile yaptıracağınız büyünün garantisi verilmektedir. Kimi zaman sevgi büyüsü adı altında okültizm vaatleri ile insanları yanlış yola sürükleyen sayfalardansa kişisel bir başvuru yapmak daha gerçekçi olacaktır. Bu doğrultuda sevgi büyüsü fiyatları listelenmiştir.

Tarihte ilk çağlardan bu yana yapılan sevgi büyüsü aslında doğal yöntemlerle, zihin gücü ile yaptırılabilir. Ancak gelişen teknoloji ile odaklanmak, uyaranlardan temizlenmek zorlu bir işlemdir. Bu zihin gücü gerektiren ve doğaüstü güçlerle bağlantıda olunması gereken işlemin bir maliyeti vardır. Sevgi büyüsü fiyatları bu ölçekte belirlenir.

Sevgi büyüsü farklı çeşitlerde yapılır. Sevgi büyüsü çeşitleri tutma süreleri, tekrarlanması gereken ritüeller de hesaba katıldığında birkaç kalemde hesaplanabilir. Medyum Korkut Hoca ile sevgi büyüsü fiyatları en uygun şekilde belirlenmiştir. Siz de sağlıklı ve titiz çalışılmış sevgi büyüsü fiyatları için Medyum Korkut Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.