Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik büyüsü, uzun zamandır kendine uygun hayırlı kısmet bulamayanların salih bir beyefendi ya da saliha bir hanımefendi ile evlenmek isteyenlerin başvurduğu büyüdür. Evlilik yolunda ilerlerken insanın karşısına aileden ya da çevreden engeller çıkabilir. Bu engellerden kurtulmak ve evliliğe engel olan etkenleri ortadan kaldırmak için evlilik büyüsü yaptırmak en iyi çözümlerden biridir. Evlilik büyüsü farklı şekillerde yaptırılabilir. Bu büyü çalışması sayesinde hayalini kurduğunuz mutlu yuvanın temellerini atabilirsiniz.

Evlilik büyüsünün bir diğer adı kısmetin bağlanması olarak bilinir. Türkiye’nin alanında en iyi medyumlarından biri olan Medyum Korkut Hoca yetenek ve ilminden feyz alarak evlilik büyüsü çalışmaları yapmaktadır. Büyü çok kuvvetli olup etkileri çok kısa zamanda fark edilmeye başlanacaktır. Bu büyü yoluyla kişinin kısmetinin kapanmasına engel olan bütün olumsuzluklar çözüme kavuşmaktadır.

Halis bir niyetle huzurlu bir yuvaya kavuşmak için yapılan büyüler her zaman olumlu sonuçlanır. Bu büyülerden birisi de evlilik büyüsüdür. Ancak başka birinin zorla iki kişiyi evlendirmesi için büyü yapması son derece yanlıştır. Çünkü burada kötü niyet güdülmektedir. Evlilik büyüsü sırasında yapılan dualar ve tılsımlı sözler çok güçlü olduğundan kötü amaçla yapılırsa olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü yapılışı için yapılan çalışmalar çok çeşitlidir. Evlilik büyüsü çeşitli objeler kullanılarak yapılabilir. Burada doğru niyet etmek oldukça önemlidir. Uzman hocadan öğrenilen tılsımlı sözcükler ile evlilik büyüsü yapılabilir. Evlilik büyüsü yaparken şu adımlara riayet etmek gerekir:

 • İlk olarak bir kürdan parçası kullanarak pembe bir muma kendi adınızı ve evlenmek istediğiniz kişinin adını yazın.
 • Mumu yakın ve “Niyet ettim hayırlı bir evlilik yapmaya” diye niyet edin.
 • Sonrasında ise her ikinizin adını temiz bir kağıda yazın ve eriyen mumu kağıdın üzerine dökün. İsminizin mumla kaplandığından emin olun.
 • Her ikinizin fotoğrafını kağıda sarın ve siyah iplikle bağlayın.
 • Kağıdı 7 gün boyunca yatağınızın altında saklayın.
 • 7 günün sonunda kağıdı yakın ve küllerini görünmeyen uzak bir yere savurun.

Evlilik büyüsünün etki süresi kişiden kişiye değişir. Bazı kişiler sonuçlarını 3 gün içinde alırken bazılarının ki 40 günü bulmaktadır. Bu nedenle sabırlı olmakta fayda vardır. Hayırlı bir yuva kurup ömür boyu mutlu olmak isteyenler halis bir niyetle ve kalpten inanarak büyünün gerçekleşmesini beklemelidir. Ayrıca her gün abdestli bir şekilde El Aziz, El Kahhar ve El Mümin esmaları okunmalıdır.

Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlilik büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını uzman medyum hocadan öğrenmek gerekir. Evlilik büyüsünü bozmak için çeşitli dualar okuyup hemen duruma el koymak şarttır. Büyünün bozulması için okunması gereken dua ve sureler arasında Felak, Fatiha, Nas, Ankebut, Bakara, İsra Suresi’nin 43-110- 111 ayetleri, Nisa ve Burc suresi yer alır. Bu dua ve surelerin düzenli olarak ayrıca karanlık bir ortamda okunması gereklidir.

Evlilik büyüsünün bozulması için kesinlikle kara büyülere başvurmamak gerekir. Aksi takdirde geri dönüşü olmayan kalıcı kötü sonuçlara yol açabilir. Evlilik büyüsünden geri dönmek için uzman medyum hocanın havas ilminden faydalanmak gerekir. Evlilik yaptırırken nasıl iyi niyetli olunuyorsa bozdururken de iyi niyetli olmak çok önemlidir. Genellikle evlilik büyüsünün bozulmasını istenmesinin nedeni istenmeyen evlilik yapmaya zorlanmaktır. Bunun büyüyle olduğunu fark eden kişi büyünün bozulması için hocanın ilminden faydalanarak bozdurma istemektedir.

Evlilik Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Evlilik büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusunun cevabı ancak büyünün etkilerinin nasıl olduğunu bilmekle öğrenilir. Öncelikle uzman medyum hoca kişide büyü yapılıp yapılmadığına dair gerekli çalışmalar yapar. Sonrasında ise kişide büyü varsa ona göre gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Büyünün tesirinde olan kişi mülayim davranışlar sergilemeye başlar. Ayrıca yaptığı işe odaklanamaz duruma gelir.

Evlilik büyüsü eşi geri döndürme niyetiyle yapıldıysa etkileri başka olabilir. Evlilik büyüsü etkisi altında olan kişi sürekli eşini aramak ve onunla konuşmak arzusu içinde olacaktır. Eşinden başka bir şey düşünemez hale gelecektir. Eşine sürekli iltifat ederek onu kazanma çabası içinde olacaktır. Bu belirtiler evli olan kişilerin evliliklerini daha iyiye götürmek için yaptırdığı evlilik büyüsüdür.

Evlilik büyüsü yapılan kişi kalbini kimseye açmazken birdenbire aşkı ve huzuru bulmak için ilişkiye açık olacaktır. Evliliğe sıcak bakmaya başlayıp yuva kurmak için çevresinden yardım isteyecektir. Elbette bu belirtilerin görülmesi zamana ve kişiye bağlıdır. Ancak genel olarak benzer belirtilerle baş gösterir.

Evlilik Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Evlilik büyüsü yuva kurmak niyetiyle yapıldıysa çok güzel birlikteliklere vesile olabilir. Ancak birbiri ile hiç anlaşamayacak iki kişi için başkaları tarafından yapıldıysa kötü sonuçlar doğurabilir. Büyü sonrasında belirtiler için zamana ihtiyaç vardır. Bu belirtiler 3 gün sonra da 3 hafta sonra da ortaya çıkabilir. Evlilik büyüsü belirtileri yaygın bir şekilde şu şekilde görülmektedir:

 • Kişilerin evlenme yolundaki manilerinin bir anda ortadan kalkması
 • Aile büyüklerinin izin vermediği kişiye bir anda onay vermeleri
 • Eskisinden daha iyi anlaşmaya ve görüşmeye başlamak
 • Birbirini tanımayan iki kişinin bir anda sıcaklık hissetmesi
 • Evliliğe karşı bakış açısının bir anda değişmesi
 • Evli olup evlilik büyüsü yaptıranların birbirlerine karşı aşk ve bağlılık duymaya başlaması
 • Muhabbetin, saygının ve sevginin artması

Yukarıda yazılı olan belirtiler evlilik büyüsü sonrası görülen yaygın belirtiler arasındadır. Bu belirtiler kişiden kişiye değişmekle birlikte yapılış amacına göre farklılaşır. Uzun süredir evlilik yapamayan, aradığı aşkı bulamayan, ailelerden gerekli onayı alamayan kişiler evlilik büyüsü sayesinde istedikleri huzurlu yuvaya kavuşacaklardır.

Evlilik Büyüsü Fiyatları 2023

Bir büyüden istenilen sonucu almak için uzman medyum hocaya başvurmak gereklidir. Evlilik büyüsü de buna dahildir. Büyü evde kişinin kendi imkanlarıyla yapılacaksa hocadan tılsımlı sözleri, edilecek niyeti ve duaları doğru bir şekilde öğrenmek gerekir. Aksi takdirde istenilen sonuç alınamaz. Evlilik büyüleri yuva kurmak niyetiyle de evliliği kurtarmak niyetiyle de yapılabilir. Her ikisi için niyet iyi olduğundan büyünün sonuçları da olumlu olacak ve etkileri hemen hissedilmeye başlanacaktır.

Evlilik büyüsü fiyatları büyünün yapılış amacına, kullanılan malzemeler, büyünün yapılış şekline göre değişkenlik gösterir. Fiyatlar konusunda büyü yaptırmadan önce uzman medyum hocadan detaylı bilgi alınabilir. Evlilik büyüsünün tesirli olması için kalpten olacağına inanmak çok önemlidir. İnanç olmadan hiçbir şekilde sonuç alınamaz. Bu bakımdan hangi büyü olursa niyet ve olumlu bakış açısı çok önemlidir.

Evlilik Büyüsü Yapan Medyum Korkut Hoca

Sevdiğiniz kişiyle evlenmek istiyorsanız ya da aradığınız aşkı bulmak istiyorsanız alanında yetkin kendini yetiştirmiş ve doğuştan yetenekli bir uzman medyuma başvurmanız gerekecektir. Evlilik büyüsü yapan hoca olarak olumlu geri dönüşler olan Medyum Korkut Hoca en yetenekli ve başarılı medyumlardan biridir. Ledün, Havas, Vefk ve diğer ilimler konusunda bilgi sahibi olan uzman medyum hoca ile sorunlarınıza çözüm bulmak için iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Korkut Hoca şimdiye kadar yaptığı birçok başarılı çalışmasıyla adından söz ettiren hocalardan biridir. Elinizden gelen her şeyi yapmanıza rağmen bir türlü aradığınız sonucu alamıyorsanız maddi ve manevi çözümlere ulaşmak için vakit kaybetmeden hocaya başvuru yapabilirsiniz.