Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü, genel manada iki kişinin ayrılması için başvurulan büyü çeşididir. Fakat amaç ve niyet olarak farklı alanları vardır. Geçinemeyen karı kocayı ayırmak, sevgilileri ayırmak, birini eşinden ayırmak için bu büyü yapılabilir. Niyet ne kadar doğru yapılırsa yansımaları da bir o kadar etkili olur. Ayırma büyüsünün yapılış aşamaları medyum hocanın talimatlarına uygun olarak yerine getirilir. Böylelikle ayırma büyüsünde istenilen sonuç elde edilebilir.

Türkiye’nin en saygın ve mesleki bilgisi oldukça yüksek olan medyumlarından biri olan Medyum Korkut Hoca her türlü büyüsü yapmaktadır. Ayırma büyüsü yapılacak kişinin adı, soyadı, doğum tarihi, anne adı gibi bilgilerin hocaya doğru iletilmesi şarttır. Medyum hoca sonrasında kişiye özel dua ve tılsımlar hazırlar. Sonrasında ayırma büyüsünün etkileri görülmeye başlanır.

Ayırma büyüsü çoğunlukla kötü anlam çağrıştırsa da kara büyüye başvurarak bunu gerçekleştirmek yanlıştır. Çünkü kara büyülerin sonuçlarında ölüm dahi görülebilir. Bu bakımdan dikkatli olmakta fayda vardır. Ne olursa olsun iyi niyetten şaşmadan büyü yaptırmak gereklidir. Ayırma büyüsünde her zaman amaç hayatın geri kalanını mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamak olmalıdır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü yapılışı için çeşitli adımları doğru takip etmek gereklidir. Sonrasında istenilen sonuca çok beklemeden ulaşılabilir. Ayırma büyüsünün nasıl yapıldığını mutlaka uzman medyum hocadan öğrenmek lazımdır. Ayırma büyüsünün yapılış aşamaları şu şekilde sıralanır:

 • Öncelikle karanlık ve sessiz bir odaya geçerek elinize bir makas alın.
 • Yüzünüzü kuzeye doğru dönerek 21 kez gözünüz kapalı bir şekilde şu sözcükleri tekrar edin: “ Ya Hüddam Garaminar, kapına geldim, ayır artık kalpleri, bana itaat günü”.
 • Sonrasında ayrılmasını arzu ettiğiniz evli çiftlerin ya da sevgililerin yüzünü gözünüzde canlandırın.
 • Yere oturarak makası dizlerinizin arasına doğru koyun.
 • Medyum hocadan aldığınız tılsımlı sözleri tekrar tekrar söyleyin.
 • Bunu yaptıktan sonra büyünün etkileri görülmeye başlayacaktır.

Yukarıda yapılan ayırma büyüsü aşamalarına ek olarak fotoğrafla ayırma büyüsü de çok etkili büyüler arasındadır. Ayrılması istenen kişilerin yeni çekilmiş vesikalık fotoğraflarıyla uzman medyum hocanın bilgisine danışarak ayırma büyüsü yapılabilir. Ayırma büyüsü çeşitlerinin her birinin etkileri genel olarak 2 hafta içinde kendini gösterir. Kara büyü çeşitlerinden olan adet kanıyla ayırma ya da domuz yağıyla ayırma çok tehlikeli büyülerdir. Bunların sonucu ölümle ayırmaya kadar varabilir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı uzman medyum hocadan öğrenilebilir. Çiftlerde ayırma büyüsünün olup olmadığı ilk olarak hoca tarafından teşhis edilir. Sonrasında ise gerekli tılsım ve dualarla büyü bozma işlemine geçilebilir. Büyüyü kimin yaptırdığı, ne için yaptırdığı ve ne zaman yapıldığı gibi bilgiler hoca tarafından büyü yapılan kişiye izah edilir. Hocanın yaptığı çalışmalar sayesinde büyü genellikle aynı gün saatler içerisinde bozulur.

Büyünün etkisinden kurtulan kişide aniden bir rahatlama oluşur. Kişi kendi iradesini ile hareket etmeye başlar. Büyünün etkisindeyken yaptıklarına anlam veremez hale gelir. Büyü bozulduktan sonra ayrılan çiftler eski haline yavaş yavaş geri dönmeye başlarlar. Çiftler normal yaşantılarına devam ederler. Ayırma büyüsü bozulduktan sonra yeniden aynı büyü yapılırsa kesinlikle büyü tutmaz. Ayırma büyüsü kişiye sadece bir sefer yapılabilir. Büyünün etkileri bir daha asla görülmemek üzere kaybolur.

Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu en merak edilen sorular arasındadır. Eğer çiftlere ayırma büyüsü yapılmışsa öncelikle uzman medyum hoca kendi çalışmalarıyla yapılıp yapılmadığını tahlil eder. Eğer böyle bir durum varsa etkileri ile kendini gösterir. Çiftler arasında görülen garip soğukluk hali, duygusuz davranma, iletişim kuramama büyü yapıldığının açık delilleri arasındadır. Normalde çok iyi anlaşan çiftler birdenbire sevgisiz ve ilgisiz olmaya başladılarsa kesinlikle üzerlerinden büyü olduğundan şüphelenilebilir.

Çiftlerden biri böyle bir durumu fark ederse hiç vakit kaybetmeden medyum hocaya büyüyü bozdurmak için gitmelidir. Ayırma büyüsü etkili olduğundan vakit kaybetmemek lazımdır. Hocaya ne tür belirtiler yaşandığını tek tek anlatmak gerekir. Hocanın belirtileri bilmesi büyüyü hızlı bozması konusunda yardımcı olacaktır. Ayrıca hoca belirti durumuna göre hangi büyünün ne amaçla yapıldığını anlayacaktır.

Eğer kara büyülerden biri kullanılarak ayırma büyüsü yapıldıysa büyüyü bozmak zaman alabilir. Ancak kesinlikle bozulur. Kara büyülerin etkisi kişi üzerinde çok ağır etki bırakır. Bu nedenle kesinlikle böyle bir belirti varsa hocaya durum bildirilmelidir. Büyünün etkisinden çıkıldığından her şey zamanla eski haline dönmeye başlar.

Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü yapılan çiftlerde etkiler çok çabuk görülmeye başlar. Büyü şayet doğru yapıldıysa belirtileri en az 3 gün içinde hissedilir. Ayırma büyüsü diğer büyülerden farklı olarak çok kuvvetli ve çok etkili bir büyüdür. Çiftlerde genellikle görülen ayırma büyüsü belirtileri şu şekildedir:

 • Evli çiftler büyünün etkisiyle birlikte ilk birkaç gün birbirlerine soğuk ve iki yabancı gibi davranır.
 • 1 haftanın sonunda yan yana olmak, birlikte olmak ya da aynı evde kalmak istemezler.
 • 10 gün geçtikten sonra boşanmak istediklerini karşılıklı olarak dile getirmeye başlarlar. Sevgiliyse hemen uzatmadan ayrılmak isterler.
 • 15 gün geçtikten sonra ilişkilerinin bitme noktasına geldiğini anlayıp hiçbir çaba sarf etmeden ayrılırlar.
 • Üçüncü haftaya gelindiğinde çiftler karşılıklı olarak anlaşıp boşanma için başvuruda bulunurlar.
 • 1 ay içinde de tüm boşanma ve ayrılma işlemleri nihayete ermiş olur.

Yukarıda sayılı belirtiler en kısa sürede gerçekleşir. Çiftler birbirlerine ne kadar aşık olsalar bile büyünün etkisiyle 1 ay sonunda ayrılmak kaçınılmaz olur. Sevgili için yapıldıysa fazla beklemeden 2 haftada sevgililer ilişkilerine nokta koyarlar.

Ayırma Büyüsü Fiyatları 2023

Ayırma büyüsü fiyatları hangi büyünün yapılmak istendiğine, yapılış amacına ve şekline göre farklılık arz eder. Fiyat konusunda tüm detaylar için uzman hocaya başvuru yapılabilir. Ayırma büyüsü evli çiftleri ayırmak ya da sevgilileri ayırmak için yapılabilir. Kişi kendi isteğiyle geçinemediği eşinden ayrılmak için de ayırma büyüsü yaptırabilir. Ayırma büyüsü kesinlikle ilim ve irfan sahibi uzman medyum hocaya yaptırılmalıdır. Evde yapılan ayırma büyülerinde tılsımlı sözcükler ve okunacak dualar için mutlaka hocaya başvurmak gereklidir.

Ayırma büyüsü çeşitleri arasında uzaktan ayırma, fotoğrafla ayırma, karabiber büyüsü ve negatif etkili kara büyü yer alır. Her birinin uygulanış biçimi ve tılsımları birbirinden farklıdır. Ayırma büyüsü yaptırmadan önce iyi düşünüp tartmak gereklidir. Kesin karar verdikten sonra bu büyüye başvurmak en iyisidir.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum Korkut Hoca

Ayırma büyüsü yapan hoca olarak bilinen Medyum Korkut Hoca tüm çalışmalarını ilmini ve yeteneğini kullanarak yapmaktadır. Uzman medyum hoca Ledün, Havas, Vefk ve daha birçok çalışma için eğitim almış ve kendini yetiştirmiş hocalardan biridir. Her türlü sorununuza çözüm bulmak ve manevi olarak rahatlamak için Medyum Korkut Hocaya başvurabilirsiniz.

Maddi ve manevi çözümlerle insanların yolunu aydınlatan uzman Medyum Korkut Hoca doğuştan gelen yeteneklerini zamanla eğitimle birleştirerek adından söz ettirmeyi başarmıştır. Her türlü büyü çalışmaları konusunda bilgi ve tecrübe sahibidir. Her şeyi denemenize rağmen sorunlarınıza herhangi bir çözüm bulamadıysanız ve isteklerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

09-05-2022

   Nursena Evler - ESKİŞEHİR

Konu:Ayırma Büyüsü

Amcam ve halam babamla annemin evlenmesini hiç istememişler. Ama babam annemi çok sevdiği için zorla da olsa evlenmiş. İstememe sebepleri ise elbette dedemden kalan miraslar. Babam biraz saf kafasına vur al ekmeğini derler ya öyle birisi. Annemde tam tersine taşı sıkma ekmeğini çıkarır. Hakkını kimseye yedirmez. Bundan dolayı istemediler. Neyse dedem bizimle yaşıyordu. Ölmeden öncede her şeyi babama bıraktı. Amcamla halama hiç birşey bırakmadı. Babamı kandırıp tapuyu almaya çalışıyorlar. Annemle babam ayrılmaz ikili olarak gezdikleri için pek mümkün olmuyor. Yanında hep annem var babamın . Böyle olmayacağını anlayınca bunları bir şekilde ayırmayı düşündüler en başından beri ama büyü yaptıracaklarını hiç düşünmezdim. Ama onu da yaptılar annemle babamın ayrılması için ayırma büyüsü yaptırdılar. Babam eve gelmez oldu. Başka yerde kalıyordu. Annem babamı merak etse de gururundan umursamıyor gibi davrandı. Ben halamın büyü yaptırdığının farkına varınca arkadaşlarıma sordum ne yapabilirim diye medyum korkutu önerdiler bana. Gittim medyuma durumu anlatıca sizinkilere ayrılma büyüsü yapmışlar yakınlarından birisi diye de eklemişti. Büyüyü çözebileceğini anlattı. Halletti her şeyi normale çevirdi. Her şey eskisi gibi artık annemle babam yine ayrılmaz takım. Babam tapuları annemin üzerine geçirdi böylelik ile halamlar babamı kandıramayacaklardı. Medyum korkut annemle babamın tekrar bir araya getirdi ayrılmasını engelledi. İyi ki tanımışım.
27-01-2022

   Buse Parlak - DENİZLİ

Konu:Ayırma Büyüsü

Benim başıma gelmedi ama yakın arkadaşımın başına gediği için birinevi yaşadım. Yakın arkadaşım merve deniz ile evlendi birbiri çok seviyorlardı. Ben daha önce böyle bir sevgi görmedim kimsede. Denizin ailesi ile merve nin ailesi pek uyumlu değildi bir taraf alkol alırken diğer taraf dinine düşkün kimselerdi. Denizin ailesi istemiyordu merveyi yakın akrabalarından bir kız ile evlendireceklermiş denizi öyle düşünüyormuş. Deniz bu durumu kabul etmedi ve merve ile evlendi. Ne zamanki tayinler denizin ailesinin oraya istediler. O zaman başlarına pek iyi şeyler gelmedi. Denizin ailesi merveyi yıldırmaya başladı yanında içki içmeye başladılar. Merve bu durumdan hoşnut olmadığını bildikleri için her gün böyle davranamaya başlamışlar. Merve de oraya gitmeme kararı almış deniz kabul etmiş ama deniz oraya gittiğinde her seferinde geç gelmiş. Merve ile tartışmaya başlamışlar. Hiç tartışmayan çift birkaç ayda sürekli tartışmaya başladı. O sıra merveyle sürekli telefonda konuşuyorduk sakin kalmasını söylesem de olmuyordu. Yakın akrabaları olan kız da dahil olunca olaya oda her gün denizin ailesinin evindeymiş. E Denizde orda olunca merve çıldırdı. Deniz o gece eve gitmedi merveyi sabaha kadar sakinleştirmeye çalıştım telefonda. Deniz sabah geldiğinde ayrılmak istediğini söylemiş. Ben bu durumda birseyler olduğunun farkına vardım ama geç vardım. Medyum korkutu öneriyorlardı bende mervenin durumunu anlattım. Ona büyü yapmışlar dedi ayrılma büyüsü bir an önce onu bozmalıyız. Yuvaları dağılmadan dedi. Merve birkaç günlüğüne yanıma geldi medyum korkuta gittik büyüyü bozdurduk. Arkasından denizde geldi hemen büyünün etkisi gidince normale döndü tabi. Yuvaları dağılamadan kurtardık. İyi ki medyum korkuta gitmeyi akıl etmişim.