Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, bir kişinin sevdiği insanı kendine bağlamak istemesi ile yapılan ve işe yarar yöntemler arasında yer alan bir büyü olmaktadır. Aşk büyüsü gerçekten oldukça etkili olan bir büyü türüdür. Geçmiş çağlardan beri etkin bir şekilde kullanılan bu büyü birçok kişi tarafından da kullanılmıştır. Aşk büyüsü en kuvvetli ve en güvenilir büyü türleri arasında ön sırada yerini alıyor. Sevgi, aşk, bağlılık, güven gibi insanın duygularını artırmak amacı ile yapılır ve bu duyguların etkisini yükseltmek amacı güdülür. Bazen kişi aşk büyüsü ile sevdiği kişiyi etkisi altına alabilirken, bazen de etkileri altında kalabilir.

Aşk büyüsü, erkekler ve kadınlar için farklı yöntemler ve işleyişlere sahip olmaktadır. Aşık olduğunuz kişinin vakit kaybetmeden size aşık olmasını ve tutku ile size bakması için yapılan bu büyü ak büyü sınıfında yer alır. Fakat burada amaç oldukça önemlidir. Örnek vermek gerekirse iki flörtün birbirine kavuşması için sağlıklı bir büyü iken, takıntılı ve platonik bir aşk için yapılması durumunda kişi kötü etkiler altında kalabilir ve nazara uğrayabilir. Büyüler insanın kişiliğini yansıtan olgulardır ve bu yüzden insanın hayatında aşk büyüleri geçmişten beri var olmuştur ve var olmaya da devam edecektir.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsü nasıl anlaşılırsorusunu çoğu kişi merak etmektedir. Aşk büyüsünün etkilerinden ve nasıl anlaşacağından detaylı bir biçimde bahsedeceğiz. Aşk büyüsünün anlaşılması için gereken bazı kriterlerin ortaya çıkması gerekir. Bu belirtiler ile birlikte aşk büyüsünün tutup tutmadığını anlayabilmek mümkün hale geliyor. Aşk büyüsünün tutup tutmadığını gösteren belirtiler kişiden kişiye, erkekten kadına göre değişiklik gösterebilir. Fakat genel anlamda bazı belirtiler ortak olmaktadır. Aşk büyüsü yapılan kişide, yaptıran kişi hakkında olumlu düşünceler belirmeye başlar. Zaman zaman rüyasına girebilir. Uyandığında yine onu düşünerek uyanır. Aşk büyüsü etkisi altında olan kişi istemsizce sizi düşünmeye başlar.

Aşk büyüsünün etkisi altında olan kişi dikkat ve konsantrasyon dağınıklığı yaşar. Karşı tarafa aşk ile bağlanarak sosyal hayattan kopar ve duygu dünyası karışık bir hal alır. Aşk büyüsü etkisindeki kişi sürekli bir özlem içinde olur ve bu özlem nedeni ile sürekli ağlama eğilimi gösterebilir. Duygusallaşır ve hayat tarzında değişiklikler görülebilir. Burada bahsedilen aşk büyüsü etkileri bir kişide ortaya çıktığı vakit size karşı kör kütük aşık olması yakındır. Etkiler bir gecede ortaya çıkmaz. Biraz sabır ve zaman isteyen bir büyüdür. Aşk büyüsü etkisi altında kalan kişi size karşı yüksek seviyede aşk besleyecek ve sizi istediğini açık bir şekilde söyleyecektir.

Aşk Büyüsü Tutar mı?

Aşk büyüsü tutar mısorusu da herkes tarafından merak edilen bir soru olmaktadır. Aşk büyüsü genel bir anlamda diğer büyüler ile kıyaslandığında aynı kategori içerisinde yer alan büyülere göre daha etkili olmaktadır. Doğru uygulamalar ve tılsımlar kullanıldığı takdirde sonucu taraflar üzerinde oldukça hızlı bir şekilde görülür. Aşk büyüsünün etkisi büyü sırasında kullanılmış olan malzemelere göre değişiklik gösterir. Medyum ya da hoca istediği malzemeyi tam bir şekilde temin ettiği zaman aşk büyüsünün tutma süresi daha kısa sürecek ve büyünün etkisi daha da etkili olacaktır. Aşk büyüsünün etkili olmasında en önemli kriter deneyimli, işinin ehli ve tecrübeli hocalarla görüşmektir. Bunun yanı sıra kötü malzemeler ile rastgele bulunan hoca veya medyumlar tarafından yapılan aşk büyüleri etkisiz ve boşa olacaktır.

Sevdiğiniz kişiyi kendisine aşık etmek isteyenler bu fırsatı doğru medyum ya da hoca ile gerçekleştirmeleri mümkün olur. Hayat boyu mutlu olmak için, hayatınızda olmasını istediğiniz kişiyi elde etmek için aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişi doğru medyumu bulmalıdır. Bu durumda medyum Korkut hoca güvenilir bir medyumdur. Doğru kişi ile yapılan aşk büyüsünün etkisi oldukça kuvvetli olur. Aşk büyüsü yapıldığı sırada hoca ruhani varlıklar ile iletişime geçer, bu neden ile aşk büyüsü yaptıracak olan kişiler dikkatli olmak zorundadırlar. Özellikle hüddamlık konusunda ileri düzeyde olan hocalar aşk büyü etkisi konusunda nokta atışı büyüler yapar.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nasıl yapılırküçükten büyüğe herkes tarafından sorulan bir sorudur. Aşk büyüsünün yapılması için bazı malzemeler gerekir. Bu malzemeler doğru bir şekilde toplandığında Medyum Korkut hoca istediğiniz şekilde kuvvetli bir aşk büyüsü yapacaktır ve etkileri hemen görülmeye başlanacaktır. Aşk büyüsünde olmazsa olmaz önemli iki malzeme siyah üzüm ve nohut olmaktadır. Bu iki önemli malzemeyi temin ettiğinizde aşk büyüsünün etkisi karşı tarafta bir ömür boyu devam edecektir ve size olan aşkı hiç azalmayacaktır. Medyum Korkut hocanın hazırlayacağı tılsımlar ve vefkler bu büyünün etkisini daha da artıracaktır. Kişi hakkındaki niyetinizi güzel bir dille medyum Korkut hocaya belirtmeniz gerekir. Bu büyü yapılış anında ve yapıldıktan sonra büyük bir sabır gerekir.

Büyünün yapılacağı yer karanlık ve sessiz olmak zorundadır. Aşk büyüsünün etkisi kendini kaç günde gösterir diye sorarsanız, 3 gün içinde etkileri ortaya çıkmaya başlar. Aşk büyüsünde önemli olan kurallara uymaktır. Büyü sırasında gözleriniz kapalı olmalıdır. Sevdiğiniz kişinin resmi olması büyü için oldukça olumlu katkı sağlayacaktır. Hoca sizden üzümü yemenizi isteyecektir. Nohudu ise evinizde herhangi bir yere saklamanız gerekecektir. Yalnız nohudun kimse tarafından ulaşılamayacak olan bir yere saklanılmasıönemlidir ve dikkat edilmesi gereken bir husustur. Son olarak da medyum hocanın size vereceği tılsımları 1 hafta boyunca okumanız gerekir. Bu adımlardan sonra aşk büyüsü işleme girmiş olur ve yavaş yavaş yukarıda bahsettiğimiz aşk büyüsü etkileri ortaya çıkacaktır ve karşı taraf size aşkını ilan edecektir.

Aşk Büyüsü Yapan Medyum Korkut Hoca

Büyü yapımı sırasında çeşitli uygulamalar ile medyum hocaların dikkat çeken özeliklerini makalemizin bu kısmında sizlere sunacağız. Aşk büyüsünün etkileri tam olarak iç huzuru yakalamanız için önem taşır. Aşk büyüsümedyum Korkut hocaile güvenle yapılır. Eğer büyü kalitesiz medyumlar tarafından yapılırsa bunun etkileri ağır sonuçlar doğurabilir. Aşk büyüsünde oldukça büyük bir güç ortaya çıkar. Bu gücün kontrolü doğru ellerde olmalıdır. Büyü yapılma işleminde belli görevlerin yerine getirilmesi adına medyum Korkut hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü nasıl bozulursorusu herkes merak eder. Bu soru özellikle aşk büyüsü etkileri altında yaşamak istemeyen ve kendi iradesi olmadan birine aşık olmak istemeyen kişiler tarafından sorulur. Bazen de kişiler aşk büyüsü altında olmamasına rağmen büyüden korunma büyüleri isteyebilir. Büyü bozma işlemi her zaman merak edilen ve insanların arayış içerisinde olduğunu gösteren işlem türüdür. Aşk büyüsü nasıl bozulur sorusuna cevap olarak doğru bir medyum bulmak oldukça önemlidir.

Medyum Korkut hoca bu konuda oldukça tecrübeli birisidir. Medyum Korkut hoca uygun fiyat ve yüksek başarı oranı ile her geçe gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Kişi sevdiğini hayatına almak isteyip sonuca varamayabilir. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için medyum Korkut hoca size yardımcı olacaktır.

Müşteri Yorumları

23-01-2021

   Ahmet Burcu - KAYSERİ

Konu:Aşk Büyüsü

Başıma nasıl böyle bir olay geldi neden geldi hep sorguluyorum. Büyü kavramına asla inanmayan biriydim. Başıma gelene kadar tabi şimdilerde medyum korkuta çok çok teşekkür ediyorum. Yoksa ne durumda olurdum bilmiyorum. Hiç hoşlanmadığım ve asla asla dediğim kişinin müptelası olmuş vaziyetteydim. Onu görmeden yapamıyordum. Sesini duymadan uyuyamaz hale gelmiştim. Allahtan bu durumu fark eden arkadaşım oldu da kurtuldum yoksa şuan beni onun dizi dibinden ayrılmayan nerdeyse tamam diyen ağzının içine bakan biri halinde olabilirdim. Bir çocuk vardı adı Ahmet. Kaç kez yok dememe rağmen inatla benimle yakınlaşmak isteyen biriydi. Egoist, bencil huysuz biriydi. Onumla benim işim olmazdı. Bana büyü yaptırmış Ahmet Aşk büyüsü yoksa onunla olmam imkansızdı. Arkadaşım fark edince benimle bir yerlere gitmek istedi bende Ahmet gelmezse olmaz şöyle böyle diye söylenmişim büyünün etkisi ile neyse Ahmet sen git ben de gelirim kafeye dedi. Ben kafeye gideceğiz diye düşünürken medyum korkuta götürdü beni. Durumumu anlattı oda aşk büyü yapılmış olduğunu söyledi. İradem dışında ona aşık olmuşum yani zorla aslında. Neyse büyüyü bozdu. Ahmet oysaki büyüyle işi olabilecek birimiydi öyleymiş. Doğru bir karar vermişim aslında ondan nefret ederek zorla bana bunu yaptığı için. Ayrıldık onu rezil ederek ayrıldım tabi ki görüşmüyoruz. İlgilenmiyorum onunla acaba diyorum o büyü bozulmasa ne yapıyordum egoist çocukla. Hoş hiçbir şey hatırlamıyordum. Mutluymuşum gibi davranıyormuşum büyü bozulunca yapılanları anlatıyorlar da iyi ki medyum korkuta götürmüş beni
16-11-2020

   Ayşe Bahçe - GİRESUN

Konu:Aşk Büyüsü

Ben Ayşe Uzun süre önce Yusuf adında sevgilim vardı. Aramıza bir soğukluk girdi ve ayrıldık. Onu çok seviyordum. Ondan ayrılmak istemesem de bitti. Konuşmak istedim yeniden başlayalım falan dedim ama yok diyor. Neyse bitti aradan uzun zaman geçti. O farklı şehirde ben farklı şehirdeydim. Birgün beni aradı konuştuk hiçbir şey yaşanmamış gibi. Onca yıl mesafe girmemiş gibi konuştuk. Yeniden başlayalım dedi. Ama geri bırakıp gider diye korkuyordum . Sevgime yenik düştüm ve konuşmaya devam ettik ama içimde hep bir korku var. Ben bunları aşarken arkadaşım e ikinizde seviyorsanız git aşk büyüsü yap hiç ayrılma demişti. Ben şakasına söylüyor demiştim Akşamına hadi gitmiyor muyuz medyuma dedi. Ne alaka şaka yaptı sanmıştım oysaki o gün medyum kokuta gittik. Aşk büyüsü yapabilir mi diye sormak için önce yıldzhaneme bakıp durumu değerlendirdi. Aksi bir durum görülmediği için yapabilirim dedi. Yani herkes mutlu olacakmış gönül dışı değilmiş sadece daha çok bağlanmamız içinmiş. Büyüyü yaptık artık bırakır gider şüphesi yok. Çok mutluyuz. Ve şuan 1 yıllık evliyiz. Medyum korkut sayesinde oldu her geçen gün daha çok seviyoruz. Bunu hissedebiliyorum. Aramızda ayrılık korkusu yok güven ve aşk var. Eğer medyum korkuta gitmeseydi hep bi şüpheyle yaşıyor olacaktım. Şüphe mutluluğumun önüne geçecekti. İyiki gittim ve yaptırdım çok mutluyum ve mutluyuz birlikte.
28-08-2020

   Emir Dağdelen - İSTANBUL

Konu:Aşk Büyüsü

Merhabalar Ben Emir bir erkek olarak aşk büyüsünün varlığına nasıl inandığımı ve hocamın yaptığı aşk büyüsü ile sevdiğime nasıl kavuştuğumu sizlere anlatacağım. Yaşım 27 olunca annem evlenmem için ısrar etmeye başladı. Bende anne sevdiğim yok kimle evleneceğim dediğimde bir arkadaşının çok güzel bir kızı olduğunu söyledi. Anne görücü usulü eskide kaldı dediysem de kızla tanışmam için çok ısrar etti. Annemi kırmamak adına Şeyma ile tanıştım. Şeyma dünya güzeli bir kızdı ve ben görür görmez aşık oldum. Şeyma da benden hoşlanmıştı ve bir süre görüştük. Tam evlenme teklif edicem annemlerle istemeye gideceğiz Şeyma ben evlenmeyi düşünmüyorum diyerek görüşmeyi kesti. Sudan çıkmış balığa döndüm bir anda. Yemekten içmekten kesildim sürekli üzgünüm. Annem benim bu halime çok üzülüyordu. Araştırmış hocamı bulmuş hadi yürü gidiyoruz dedi bir gün bana. Nereye dedim sorma hadi yürü ddedi. Anne bu kırılmaz tabi dediğini yaptım. Hocamın yanına gittik. Annem durumu anlattı. Hocam benim yüzüme bir baktı ve yavrum sen çok aşıksın bu kızında sana aşık olmasını sağlayacağım üzülme artık dedi. Pek inanmadım ama sesim çıkmadı. Hocam dediği gibi büyüyü yaptı. Aşk büyüsü yapmasından iki gün geçmemişti ki Şeyma beni aradı. Seni çok özledim dediğinde dünyalar benim oldu. Şimdi düğün tarihini belirledik iki ay sonra düğünümüz var. Şeyma da en az benim kadar aşık.