Büyü Bozma

Büyü Bozma

Kendisinde ya da bir başkasında büyü olduğunu düşünenler büyü bozma işlemlerini yaptırmak ister. Bu işlemler için ilmi ile ve bilgisi ile uzman medyum Korkut tüm büyüleri bozmaktadır. Her türlü büyü hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu büyülerin kimler tarafından yapıldığına kadar öğrenebilirsiniz. Hayatınızı zorlaştıran ve hayat kalitenizi düşüren her türlü büyü eksiksiz bir işlem ile bozulur ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz. Medyum Korkut senelerin tecrübesi ile birlikte büyü bozma için ihtiyacınız olan herşeyiaktarır.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Büyü bozmaişlemlerinin yapılması için öncelikli olarak hangi büyü de kendinizin ya da sevdiklerinizin büyülendiğini bilmeniz gerekir. Bu konuda şüphe duyarsanız eğer medyum Korkut’a büyünün türü hakkında bilgi verebilirsiniz. Kısacası aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü gibi şüphelendiğiniz durumları söyleyebilirsiniz. Uzun senelerin tecrübesi ile Medyum Korkut kısa süre içerisinde sizde ya da sevdiğiniz herhangi birinde bulunan büyüyü açıklar.

Büyü bozma işlemi sırasında size vereceği her şeyi harfiyen yerine getirmeniz gerekir. Çalışma desteği ile birlikte yazı çalışmaları ve okuma ritüelleri ile birlikte manevi ve ruhsal arınma sağlanmalıdır. Yapılacak ritüellerde büyüye maruz kalan kişi bir tedaviye tabi tutulur. Tedaviyi kişinin kendisinin de bizzat uygulaması gerekir. Ayrıca eşi, annesi, babası ya da çocuklarının da yapacağı şeylerbulunabilir. Mutlaka medyum korkut tarafından söylenen ve yapılacak işlemleri eksiksiz yerine getirmeniz lazımdır. Okunacak dualardan içilecek sulara kadar her işlem günü gününe yapılmalıdır. Çünkü her büyü için bozma işlemi birbirinden farklıdır. Bu sebepten dolayı öncelikli olarak hangi büyü etkisi altında olduğu ortaya çıkartılır ve kişiye buna göre tedaviuygulanır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozulması sırasında öncelikli olarak okuma işlemleri yapılır. Bu işlemler sırasında kişi mutlaka abdest almalıdır. Kesinlikle inanarak yapmanız gerekir. Ayrıca kesin çözüm için çalışma desteğinin tümüyle alınması lazımdır. Medyum Korkut tarafından verilen tedavi yöntemleri uygulanmalıdır. Bir günde ya da birkaç günde yazı çalışmaları ve okuma çalışmalarıyla birlikte bu büyü bozulabilir. Fakat net bir süre belirtmek mümkün değildir. Bu yüzden büyü bozulması sırasında mutlaka manevi ve ruhsal arınmanın gerçekleşmesi için inanmak gerekir.

Kendinizi medyum Korkut’a teslim eder ve evde veya medyumun yanında yapabileceğiniz uygulamaları tekrar ederek bu büyüklerden kurtulabilirsiniz. Büyü bozulma sırasında yapılacak her işlem birbirine göre farklılık gösterir. Yani her büyünün bozulma türü farklıdır. Çünkü büyüler birbirinden farklı yollarla yapılmıştır. Tüm büyülerde etki alanı ayrıdır. Etki alanının büyüklüğüne göre yapılacak tedavi işlemleri de buna göre değişken sürelerde biter. Net bir süre verememek bu yüzdendir. Aslında süreye takılmadan sadece sonuca bakmak gerekir. Sonucunda büyüden kurtulacağınız için verilecek tüm tedavilerin sırayla gerçekleşmesine izin vermeniz lazımdır. Tedavinin sıralama şekli medyum Korkut tarafından belirlenecektir.

Büyünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyü yapıldığı anlaşılması durumu aslında çok fazla bilginiz olmasa bile rahatlıkla gözlemleyeceğiniz bir durumdur. Çünkü herhangi bir büyü altında olan kişi asla kendi hareketlerini yapmaz. Karakteri ve kişiliği bir anda değişir. Tahammül sınırlarını zorlayacak herhangi bir durumda çok büyük tepkiler gösterebilirler. Hatta kişiliğinin değiştiğini kendiniz rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Daha önceden bu hareketleri yapmaz düşüncesiyle çevrenizdeki ya da ailenizdeki kişilerin büyüden etkilendiğini anlayabilirsiniz. Farklı şekillerde büyünün anlaşılma yöntemleri de vardır. Bunlar;

· gece kabuslarla uyanmak

· nefes almakta zorluk çekmek

· karakterin ve kişiliğin ani değişikliği

· sürekli yorgun ve halsiz hissetmeksayılabilir.

Herhangi bir büyünün yapıldığını hisseden kimseler mutlaka bu işi uzman kişilerle görüşmelidir. Özellikle kötü rüya ve karabasan dedikleri olayın gerçekleşmesi üzerine bu konulardan şüphelenmek daha mümkün hale gelir. Sevdikleriniz ya da kendinizde görülen bazı belirtiler büyü yapıldığına işaret edebilir. Büyünün yapıldığının anlaşılması sadece uzman kişiler tarafından belirlenmektedir. Kendi kendinize bu büyü ben de var diyemezsiniz. Özellikle ilim ve irfan sahibi olmayan kişilerden uzak durarak medyum Korkut sayesinde yapılan tüm büyülerin bozulması için yardım talepedebilirsiniz.

Büyü Fiyatları 2023 Nedir?

Büyü fiyatları hakkında en uygun rakamlar medyum Korkut ile bulunur. Bu rakamlar büyüden büyüye ve işleme göre değişkenlik gösterir. Yapılacak her işlemin kendi başına eksiksiz gerçekleşebilmesine yardımcı olan materyaller vardır. İşlemler için harcanan malzemeler ve diğer ürünler fiyatlara tabi tutulur. İşlemlerin hangi koşullarda yapılacağı fiyatları belirler. Bu sebepten dolayı hangi büyünün bozulması isteniyorsa ona göre verilen emek ve harcanan masraf hesaba katılarak bir tutar belirlenir. Burada verilen büyük bir emek karşılığında insanların hayatını kurtarmak ve değiştirmek vadedir. Bu sebepten dolayı verilecek herhangi bir ücret hiç kuşkusuz bir şekilde şüphe duymadan büyünün bozulması için harcanır. Bilmeniz gereken medyum Korkut tarafından yapılacak büyü bozma işlemlerinde en uygun rakamın ekonomik olarak sizlere sunulmasıdır. Daima en uygun fiyatları sunar ve bu sayede her büyü bozmak isteyen kişinin yanındadır. Büyülerin bozulması sırasında eksiksiz işlemler yaparak en kalıcı sonuçlar üretir. Bu sayede büyünün kalıntısıbilekalmaz.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri ile birlikte insanlar kendilerinde ya da bir başkasında görünen değişimleri belirleyebilir. Öncelikli olarak ilk belirtiler ruhsal değişimlerle başlamaktadır. Bu değişimler sırasında kişinin karakteri bir anda bambaşka bir karakter kazanabilir. Ayrıca görülen kabuslar ve dayanılması güç baş ağrıları gibi sorunlarda beraberinde gelebilir. Bazı belirtiler kesinlikle büyünün olduğuna işaret eder. Öncelikli olarak gözü körleşmiş kişiler hiç kimseyi dinlemeyerek yaptıkları işlerde büyü tesiri altında kaldığını gösterebilir.

Hiç kendine yakışmayacak işler yapan birtakım kimseler büyüte tesiri ile birlikte yeni bir kimlik sahibi olabilirler. İşte bu zaman gözlemlerinizle birlikte büyünün oluştuğunu anlayabilirsiniz. Büyü hem kendinizde hem de bir başkasında belirtilerini net bir şekilde ortaya koyabilir. Bunu tamamen iyi bir şekilde anlamak ise ilim ve irfan sahibi kişilere düşer. Konusunda deneyimli ve senelerin tecrübesi ile medyum Korkut belirtilerin tümünü inceler ve buna göre hangi büyünün yapıldığınıanlayabilir. Bu sayede kişilere yapılan büyüler apaçık şekilde ortaya çıkar. Sonraki hayatlarını daha rahat devam ettirebilmeleri için bu sefer büyü anlaşıldıktan sonra büyü bozma teknikleriuygulanır.

Büyü Bozma Yapan Medyum Korkut

Büyü bozan medyum Korkut hoca İlmi ve bilgisi ile birlikte yüzlerce kişiye yardımcı olmaktadır. Büyü hayatın içerisinde olan ve insanların kötü kişiler tarafından yapıldığında olumsuz etkilendiği bir durumdur. Kötü niyetli insanlar tarafından yapılan büyü ile insanlar bambaşka bir hayat yaşayabilmektedir. Bunun sonucunda çekilmez bir hal alan hayat şartları kişileri intihara bile sürükler. Mutlaka büyü denenen durumun ortaya çıkarılması ve hangi büyü yapıldıysa bozulması gerekir. Ancak bu şekilde huzur bulunur ve yaşam devam eder. Kendinizde ya da sevdiklerinizde şüphelendiğiniz durumlarda büyü bozan medyum Korkut ile tüm büyülerden kurtulabilirsiniz. Büyülerden kurtulmak temiz bir ruh ve arınmış bir kişilik için mutlakagereklidir. Medyum Korkut verdiği destekler sayesinde her zaman büyü sorunu çekenlere çözüm olmuştur. Büyünün türü ve nasıl çözüleceği hakkında senelerin tecrübesiyle güveninizi kazanmıştır.

Müşteri Yorumları

04-10-2020

   Fatma Yurdagül - ADANA

Konu:Büyü Bozma

Merhabalar ben Fatma, bundan altı ay öncesine kadar hayatımda her şey yolunda gidiyordu. Kocamın çok iyi bir işi vardı. Çok şükür maddi durumumuz iyiydi. Evimiz vardı ve iki çocuğumuzla birlikte mutlu yaşarken birden bire evimizde kavgalar başladı. İşten çıkıp hemen eve gelen kocam artık eve gelmek bile istemiyordu. Her gün geç geliyor geldiğinde ise sudan sebeplerle kavgalar çıkartıyordu. Kocama neden böyle yapıyorsun ne oldu sana diye sorduğumda daha çok öfkeleniyordu. Bir süre sonra bende aynı duyguları hissetmeye başladım. Kocamı görmek bile istemiyordum. O gelmeden yatıyor ve artık boşanmayı düşünüyordum. Karşı komşum Ayfer abla ile bir gün oturup sohbet ederken ona yaşadığım sorunlardan bahsettim. Boşanmayı istiyorum dediğimde çok kızdı. Ne boşanması siz birbirinizi çok seviyorsunuz sizde büyü olmasın sevgi böyle birden bitmez dedi. Sözleri pek aklıma yatmasa da onun tavsiyesi ile hocamla iletişime geçtim. Hocam yaptığı okumalarla kocama ve bana büyü yapıldığını gördü. Onun tavsiyesi ile evi aradığımda iki adet muska benzeri büyü malzemesi buldum. Onları hocama gönderdim. Hocam önce bana yapılan ayırma büyüsünü çözdü. Ardından da kocama yapılan soğutma büyüsünü bozdu. Daha ilk günden kocamla birbirimize karşı davranışlarımız değişti. Çok şükür kavgalar bitti ayrılığı aklımdan bile geçirmiyorum. Allah hocamdan razı olsun kocam çocuklarımla birlikte eski mutlu günlerimize döndük.
21-02-2020

   Nesrin Demir - HATAY

Konu:Büyü Bozma

Selam ben Nesrin hocam sayesinde büyük bir sorunuma çözüldü ve bende ona sürekli dua ediyorum. Şimdi size sorunumu ve hocamın getirdiği çözümü anlatacağım. Liseye giderken Ahmet ile aynı okuldaydık. Çok peşimden koştu ve beni ikna etmeyi başardı. Sevgili olduk üç yıl boyunca çıktık. Askerden geldi evlenme teklif etti bende sevinçle kabul ettim. Nasıl olsa evleneceğiz diye gizlice imam nikahı kıydık ve birlikte olmaya başladık. Ahmetin ailesi beni istedi her şey yolunda gidiyordu. Düğün tarihimiz bile belliydi. Bu sırada ben hamile olduğumu anladım ama çok da sorun yapmadım nede olsa evlenecektik. Ama birden bire Ahmet aramaz sormaz oldu ona neden böyle yapıyorsun çok üzülüyorum dediğimde ise hiç umurunda olmuyordu. Meğerse mahallemizdeki Ahmete aşık olan başka bir kız onu benden ayırmak için ayırma büyüsü yaptırmış. Büyünün etkisine giren Ahmetin gözü ne beni ne de karnımdaki çocuğu görmez olmuş. Bir ara hayatıma bile son vermeyi düşündüm. Ahmetsiz bir hayatı yaşamak istemiyordum. Çalıştığım yerden arkadaşım Ayşe bana ölüm çözüm değil gel niye böyle olmuş bir baktıralım dedi. Birlikte hocama gittik hocam yaptığı okumalarda Ahmeti benden ayırmak için ayırma büyüsü yapıldığını söyledi. Onun söylediği işlemleri yaptım, hocamda oradan okudu. Büyü bozuldu Ahmet bana döndü. Üç ay önce düğünümüzü yaptık. Her gün hocama dua ediyorum Allah ondan razı olsun.
06-01-2020

   Ayşenur Gemici - BURSA

Konu:Büyü Bozma

Merhaba ben Ayşenur sizlere yaşadığım büyük sorundan hocamın beni nasıl kurtardığını anlatmak istiyorum. Bir yıllık genç bir kadınım kocam evin tek çocuğu ve babası da biz evlenmeden ölmüş. Bu yüzden ayrı ev tutmadık. Evlendikten sonra kaynanamla birlikte yaşamaya başladık. Kocamla birbirimizi severek evlendik zaten bir yıldır sevgiliydik. Evlenmeden önce de kaynanamla tanışmıştım. Sürekli görüşürdük ve anne kız gibi birbirimizi severdik. Bu nedenle birlikte yaşamaya hiç itiraz etmemiştim. Biz tanışmadan önce kocam başka bir kızla çıkıyormuş. Onu annesi ile tanıştırdığında annesi kızı hiç sevmemiş. Bana sinsinin tekiydi tek amacı oğlumu kullanmaktı diye anlatırdı. Neyse çok uzatmayayım evlendik her şey güzel derken birden kaynanamın bana bakışları, davranışları değişti. Kızım yavrum diyen kadın gitti. Yerine çok fena bir kadın geldi. Bana kötü davrandığı yetmezmiş gibi kocam geldiğinde de ona olmayan şeyler anlatıyordu. Benden boşanmasını istiyordu. Oysa biz birbirimizi çok seviyorduk. Bir gün yine bana hakaretler ediyordu artık dayanamadım kapıyı çekip annemin yanına gittim. Annem o kadın böyle şeyler yapmazdı size büyü yapmış olmasınlar dedi. Araştırdık hocamın numarasını bulduk. Randevu alarak yanına gittik. Hocam kızım senin kaynanana büyü yapmışlar dedi. Meğerse kocamın eski sevgilisi etraftan kaynanamın beni çok sevdiğini duyunca çok sinirlenmiş. Gitmiş soğutma büyüsü yaptırmış. Hocam dualar okudu, tılsımlar yaptı ve büyüyü bozdu. Kaynanamın bana karşı davranışları da eskiye döndü. Allah hocamdan razı olsun artık evimiz huzurlu yine.
17-12-2019

   Cansu Göçmen - ORDU

Konu:Büyü Bozma

Merhaba Cansu ben bundan altı ay önce hocamdan yardım almış ve sorunu çözülmüş bir kadınım. Allah ondan bin kez razı olsun. Size yaşadığım sorunu ve hocamın bana yardımını anlatmak istiyorum. 10 yıllık evli bir kadınım üç çocuğum, kocam ben kocaman mutlu bir aile olarak hayatımıza devam ediyorduk. Bundan üç ay öncesinde ise mutluluğumuzu sekteye uğratan bir sorun yaşadık. Neredeyse boşanıyorduk ama çok şükür hocamın yardımı ile sorunum çözüldü. Kocamla evlenmeden önce sevdiğim bir çocuk vardı. Üniversite aşkıydı bizimkisi okul bitip ben memlekete dönünce bir daha görüşmedik. Bende kocamla tanıştım ve gerçek aşkı onda bularak evlendim. Dört ay önce yolda yürürken eski sevgilimle karşılaştık. Bir kahve içelim dedi eski günlerin hatırına kabul ettim. Sonuçta köprünün altından çok sular akmıştı. Arada görüşelim eski dost düşman olmaz dedi bende kabul ettim. Aradan on beş gün geçtikten sonra beni aradı yakındaymış gel çay içelim dedi. Bende gittim gitmez olaydım meğerse adam beni unutamamış. Görünce de kafasına takmış gitmiş bağlama büyüsü yaptırmış. Eve döndüm ama bende bir değişiklik. Sürekli eski sevgilimi düşünüyor ve onunla olmak istiyorum. Arkadaşımdan hocanın numarasını alarak aradım ve sorunumu anlattım. Hocam yaptığı okumalar ile kızım sana bağlama büyüsü yapılmış dedi. Bu adamın niyeti kötü senin yuvanı yıkmak istiyor dedi. Adam bana içirdiği çayın içine büyüyü koymuş meğer. Çok zor oldu ama hocam büyüyü bozdu. Numarasını engelledim. Artık hiç görmek bile istemiyorum onu hocamdan Allah razı olsun beni uçurumun kenarından kurtardı.
13-11-2019

   Merve Yalçın - MARDİN

Konu:Büyü Bozma

Selam Merve ben hocamın bende yeri çok ayrı sizlere yaşadığım sorunu ve onun nasıl çözerek beni kurtardığını anlatmak istiyorum. 25 yaşında genç kızım çalışıyorum ve daha evlenmeyi düşünmüyorum. Komşumuz Ayşe teyze sürekli beni oğluna alacağını söylüyordu ama ben gülüp geçiyordum. Onun oğlu çalışmıyor üstelik çok çirkin, dünyada ikimiz kalsak senin oğlunu almam diye içimden geçiriyordum. Bunu yüzüne söylemiyor evlenmek istemediğimi benden umudunu kesmesini söylüyordum. Zaten annemlerin de beni onun oğluna vermek gibi bir niyeti yoktu. Komşumuz olan Ayşe teyze evimize daha sık gelmeye başladı. Benimde ona olan tavırlarım değişti. Kadın seni oğluma alacağım dediğinde bu hoşuma gitmeye başladı. Bir gün oğluyla çıkmamı bir kahve içmemizi teklif ettiğinde de kabul ettim. Annem de bu duruma şaşkınlıkla bakıyordu. Kızım o çocuk sana göre değil dediğinde anneme kızmaya başladım. Annem bu işte bir iş var demiş ve benden habersiz hocamla iletişime geçmiş. Hocama bana baktırdığında ise aşk büyüsü yapıldığı ortaya çıkmış. Hocamın tavsiyesi ile annem odamı arayınca büyüyü bulmuş. Hoca hattın bir ucunda annem, diğer ucunda dualar ederek büyüyü bozmuş. Annem Ayşe teyzeyi de evimizden kovmuş. Akşam eve geldim annem bana baktı evlenmek istiyor musun hala dedi. Anneme kızdım ne evlenmesi daha diye annem çok şükür Allah hocamdan razı olsun dedi. Ne olduğunu sorunca da bana anlattı. Bende teşekkür etmek istedim ve hocamı aradım sağ olsun hocam beni büyük bir hatadan kurtardı.
24-05-2019

   Sedat Erdaş - ELAZIĞ

Konu:Büyü Bozma

Merhabalar Sedat ben bundan altı ay önce neredeyse yuvasını bir kadın için yıkmak üzere olan kişiyim. Aslında ben karısını seven bir adamım hatta ailesi vermediği için onu kaçırarak evlenmiştim. Beş yıldır da mutlu mesut yaşıyorduk. Her şey çalıştığım şirkete Aysu adında bir kızın girmesi ile değişti. Kız sürekli bana yakın davranıyor ve baştan çıkartacak şekilde yakınımda duruyor ve iş dışında da görüşmek istiyordu. Ona evli olduğumu ve karımı da sevdiğimi söylediğimde ise olsun benimle de görüşürsün diyordu. Sevgili olalım bana yeter diyordu. Karımı üzmekten korkuyor ve bu şekilde ilişkilerin doğru olmadığını düşünüyordum. Hatta böyle ilişkileri olan arkadaşlarıma da çok kızan biriydim. Ama bu düşüncelerimi Aysunun yaptırdığı büyüler değiştirdi. Artık bende kıza çok yakın davranıyor ve onunla birlikte olmak için fırsatlar yaratıyordum. Çok sevdiğim karımı ise hiç istemez olmuştum. Bir gün karımla kavga ediyorduk ne oldu sana böyle büyümü yaptılar nedir dediğinde şüphelendim. Karıma bir şey söylemedim ama araştırıp güvenilir bir arkadaşımdan hocamın numarasını buldum. Yanına gittiğimde oğlum sende bir değil iki büyü var dediğinde ise çok şaşırdım. Aysun ben ona aşık olayım diye aşk büyüsü yaptırmış. Bununla da yetinmemiş karımdan boşanayım diye ayırma büyüsü yaptırmış. Allah razı olsun hocam ikisini de bozdu. Aysun da işten çıktı ve artık hepsi geçti.