Müşteri Yorumları

15-12-2022

   Hatice Parmak - ANTALYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Evleneli nerdeyse 10 yıl oldu eltim 10 yıldır etmediğini bırakmadı. Sonunda da yaptı yapacağını eşimle arama girip ayrılma eşiğine getirdi bizi. Eşimle biz çok iyi anlaşıyoruz. Büyük eltim bu duruma biraz sinir oluyor. Kayınvalidem ve kayınbabam beni çok seviyor. Bu durum eltimin pek hoşuna gitmiyor. Bu sevgi ve saygı her geçen daha da artıyordu. Ama bu birkaç ay içinde bir şeyler oldu. Bana soğuk davranıyorlardı. Gittiğimde yüzüme bakmıyorlar. Oysaki ben gittiğimde yüzleri hep gülerdi. Eltim bu şekilde davrandıklarını görünce bir şeylerin yolunda gitti çok şükür dediğini duydum. Aramızı bozacak bir şeyler yaptığının farkındaydım ama ondan duyunca netleştirdi. Kuzenim büyü olabileceğini söyledi. Neyse medyum arayışına girdim. Güvenilir bir medyum olmalıydı. Kuzenimin arkadaşı medyum korkutu önerdi. Kuzenimle birlikte medyum korkuta gitti. Olayları anlattım ve bana büyü yapıldığını söyledi. Büyüyü bozacağını söyledi ve bozdu. Tekrar eve gittiğimde ailem eskisi gibiydi bana karşı eski sıcak davranışları devam ediyordu. Eltim bu durumda pek hoşnut değildi. Yaptığı şeyin farkına vardığım için bir daha büyü işlerine girmedi. Eğer medyum korkut olmasaydı ailem dediğim insanlar bana kötü davranacak eşim le aram bozulacaktı. Belki yuvamız bile yıkılabilirdi. Neyse ki medyum korkut sayesinde atlattım bu durumu. Şuan eskisi gibi mutluyuz. Eltime de hiçbir şey yapmadı kimseye anlatmadım kendi yaptığını elbet bir gün çeker.
13-08-2022

   Rukiye Güneş - KONYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Ben üniversite öğrencisiyim 3. sınıfa gidiyorum. Başıma hiç beklemediği bir olay geldi nerden bilebilirdim ki aklıma dahi gelmezdi. Böyle bir şeyin varlığından bile habersizdim. Erkek arkadaşımla geçtiğimiz aylarda nişanlandık. Okuldan sonrada evlilik planları kuruyorduk. Nişanlımdan hoşlanan bir kız vardı ama ben önemsemiyordum doğrusu, çünkü ona bakmazdı. Nişanlımla aramız çok iyiydi belki de okulunun gözde çiftleri arasındaydık. Nişanlım ailesinin yanına gitti birkaç günlüğüne döndüğünde hiçbir şey eskisi gibi değildi. Aramızda buzdan kaleler vardı. İyi misin diyordum tersliyordu. Sürekli tartışacak yer arıyordu benimle sonunda da ufacık sebepten ayrıldı. Ben toparlanmaya çalıştım onunla konuşmayı denedim ama olmadı. Sonunda umudu kestim ve nişan attık. Hala beni görünce kötü kötü bakıyordu. Bundan rahatsız oluyordum hiçbir şey yokken neden bu kadar nefret etti. Yakın arkadaşım bu durumun normal olmadığını dile getirip durdu. Ne olabilirdi ki ayrıldık bitti diyordum. Beni bir yere götürdü medyum korkutmuş. Olan biteni anlattık ona soğutma büyüsü yapıldığını söyledi bize. İlk defa böyle bir şey duymuş olan ben ne yapacağımı şaşırdım. Medyum korkut büyüyü bozabileceğini söyledi öylede yaptı. Her şeyi normale çevirdi. Nişanlım yeniden geldi olan biten için özür diledi. Ama onunda kendi yaptığı bir şey değildi sonuçta. Soğutma büyüsü yapılmış ve onun dışında gelişti her şey. Şimdi iyiyiz çok şükür okulun bitmesine birkaç ay kaldı. Yaza düğünümüz var iyi ki medyum korkuta gitmişim .
09-05-2022

   Nursena Evler - ESKİŞEHİR

Konu:Ayırma Büyüsü

Amcam ve halam babamla annemin evlenmesini hiç istememişler. Ama babam annemi çok sevdiği için zorla da olsa evlenmiş. İstememe sebepleri ise elbette dedemden kalan miraslar. Babam biraz saf kafasına vur al ekmeğini derler ya öyle birisi. Annemde tam tersine taşı sıkma ekmeğini çıkarır. Hakkını kimseye yedirmez. Bundan dolayı istemediler. Neyse dedem bizimle yaşıyordu. Ölmeden öncede her şeyi babama bıraktı. Amcamla halama hiç birşey bırakmadı. Babamı kandırıp tapuyu almaya çalışıyorlar. Annemle babam ayrılmaz ikili olarak gezdikleri için pek mümkün olmuyor. Yanında hep annem var babamın . Böyle olmayacağını anlayınca bunları bir şekilde ayırmayı düşündüler en başından beri ama büyü yaptıracaklarını hiç düşünmezdim. Ama onu da yaptılar annemle babamın ayrılması için ayırma büyüsü yaptırdılar. Babam eve gelmez oldu. Başka yerde kalıyordu. Annem babamı merak etse de gururundan umursamıyor gibi davrandı. Ben halamın büyü yaptırdığının farkına varınca arkadaşlarıma sordum ne yapabilirim diye medyum korkutu önerdiler bana. Gittim medyuma durumu anlatıca sizinkilere ayrılma büyüsü yapmışlar yakınlarından birisi diye de eklemişti. Büyüyü çözebileceğini anlattı. Halletti her şeyi normale çevirdi. Her şey eskisi gibi artık annemle babam yine ayrılmaz takım. Babam tapuları annemin üzerine geçirdi böylelik ile halamlar babamı kandıramayacaklardı. Medyum korkut annemle babamın tekrar bir araya getirdi ayrılmasını engelledi. İyi ki tanımışım.
27-01-2022

   Buse Parlak - DENİZLİ

Konu:Ayırma Büyüsü

Benim başıma gelmedi ama yakın arkadaşımın başına gediği için birinevi yaşadım. Yakın arkadaşım merve deniz ile evlendi birbiri çok seviyorlardı. Ben daha önce böyle bir sevgi görmedim kimsede. Denizin ailesi ile merve nin ailesi pek uyumlu değildi bir taraf alkol alırken diğer taraf dinine düşkün kimselerdi. Denizin ailesi istemiyordu merveyi yakın akrabalarından bir kız ile evlendireceklermiş denizi öyle düşünüyormuş. Deniz bu durumu kabul etmedi ve merve ile evlendi. Ne zamanki tayinler denizin ailesinin oraya istediler. O zaman başlarına pek iyi şeyler gelmedi. Denizin ailesi merveyi yıldırmaya başladı yanında içki içmeye başladılar. Merve bu durumdan hoşnut olmadığını bildikleri için her gün böyle davranamaya başlamışlar. Merve de oraya gitmeme kararı almış deniz kabul etmiş ama deniz oraya gittiğinde her seferinde geç gelmiş. Merve ile tartışmaya başlamışlar. Hiç tartışmayan çift birkaç ayda sürekli tartışmaya başladı. O sıra merveyle sürekli telefonda konuşuyorduk sakin kalmasını söylesem de olmuyordu. Yakın akrabaları olan kız da dahil olunca olaya oda her gün denizin ailesinin evindeymiş. E Denizde orda olunca merve çıldırdı. Deniz o gece eve gitmedi merveyi sabaha kadar sakinleştirmeye çalıştım telefonda. Deniz sabah geldiğinde ayrılmak istediğini söylemiş. Ben bu durumda birseyler olduğunun farkına vardım ama geç vardım. Medyum korkutu öneriyorlardı bende mervenin durumunu anlattım. Ona büyü yapmışlar dedi ayrılma büyüsü bir an önce onu bozmalıyız. Yuvaları dağılmadan dedi. Merve birkaç günlüğüne yanıma geldi medyum korkuta gittik büyüyü bozdurduk. Arkasından denizde geldi hemen büyünün etkisi gidince normale döndü tabi. Yuvaları dağılamadan kurtardık. İyi ki medyum korkuta gitmeyi akıl etmişim.
14-12-2021

   Elif Çakmakcı - NİĞDE

Konu:Bağlama Büyüsü

Ben ELİF Uzun yıllardır mert ile arkadaşlık yapıyorum en iyi arkadaşımdı. Günbegün ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Ama mert bana karşı bir şey hissetmiyordu bu çok belliydi. Ona açılsam diye her gün düşündüm ama onu kaybetmekten de korktum doğrusu. Her geçen gün daha çok vakit geçirdikçe bağlanıyordum. Sonunda dayanamadım ve açıldım ona ondan hoşlandığımı söyledim O buna hiç iyi bakmadı. Biz seninle yıllardır arkadaşız ve öyle kalacağını söyledi. Uzun bir süre görüşmedik. Ama ben çok özlüyordum. Bir şeyler yapmalıydım. Yaptım da medyum aradım yılzdızanameme bakıp bu işin olabilirliğini konuşmam lazımdı. Medyum korkuta gittik arkadaşlarımdan duymuştum ismini. Önce yıldızhaneme baktı bu işin olurluğu var uzun bir süre sonra bir araya gelicekmişiz. Uzun bir süre sonra olacaksa neden şimdi olmasın ki bağlama büyüsü istedim korkut beyde yaptı. Büyüden hemen sonra mert beni aradı ve görüşmek istediğini söyledi. Sonundaa oldu ve mertle birlikteyiz. Şuan7 yıldır birlikteyiz. Evliyiz ve ilk bebeğimize hamileyim. İkimizde çok mutluyuz. İyi ki o gün karar verip medyum korkuta gitmişim. Gitmesem hayatımdaki nasıl bir değişiklik olurdu. Mert nerde olurdu ben kiminle olurdum. Medyum korkut ile sevdiği adamı elde ettim. Oda beni çok seviyor. Bebeğimizi kucağımıza alınca daha da mutlu olacağız. Medyum korkut olmasa şuan nerede napıyor olacaktık iyi ki bağlama büyüsünü yaptı.
07-10-2021

   Şeyda Kıraç - NİĞDE

Konu:Bağlama Büyüsü

10 yıllık bir evliliğim vardı. Eşimin eski arkadaşıyla aynı mahalleye taşınmada önce gayet normaldi. Her şey yerli yerindeydi. O kızın orda olduğunu çok sonra öğrendim. Eşimle uzun yıllar sevgili olduktan sonra evlendik. Birbirimize çok bağlıydık. Oraya taşındıktan sonra eşim 180 derece değişti sanki. Melek huylu adam gitti yerine şeytan gibi bir adam geldi. Eve geç gelmeler daha sonra gelmemeleri başladı. Bana kötü davranmaya başladı. Bir şeyler çok farklı ilerliyordu hayatımızda. Komşuma anlattım bu durumu sizin üzerinizde kötü bir enerji olduğunu söyledi. Medyum korkut diye biri var istersen birlikte gidelim demişti. Canım komşum bana öyle bir iyilik etti ki yuvamı kurtardı. Eğer banene deyip çekilseydi ben medyum korkutu ne tanıyabilir nede gidebilirdi. Medyum korkuta onunla birlikte gittik. Benimle ona soğutma büyüsü yapılmış başka birisi ile de bağlatma büyüsü tapılmış eşimle arasına. Neyse ki büyüyü bozdu. Her şey normale döndü. Eşime yaptıklarını anlatınca sürekli özür diyor mahcup bir durumda davranıyor. Eski kız arkadaşı yapmış meğerse bize bunu yaşatan oymuş. Kendisiyle evlenmedi diye eşimi kapısında yatırmış büyü sebebiyle eşim olmayacak şekil de davanmış. O mahalleden taşındık. Hatta o şehirden bile taşındık. Bana aşırı kötü enerji verdi. O şehrin bana kattığı tek şey medyum korkut. Hayatımı eski haline getirip tekrar mutlu günlerimizi geri getirdi. Medyum korkut olmasaydı vay halimize. Ne mutluluk kalırdı ne biz nede yuvamız. Dağılmasından kurtardı bizi. Canım komşum iyi ki götürdü beni oraya.
19-06-2021

   Burhan Kara - SİVAS

Konu:Papaz Büyüsü

Çok samimi olduğum arkadaşımla eve çıktık. Her şeyi aldık evimize çok heycanlıydık çünkü hep hayalini kuruyorduk bu durumun sonunda da gerçekleştirdik. Üniversiteyi aynı şehirde kazandık ve eve çıktık. Güzel ve mutluyduk. Arkadaşım olur olmaz kişileri hayatına alana kadar sürdü bu mutluluğumuz ve heyecanımız. Eve gelmiyordu arada bir uğrayıp gidiyordu. Aylin çok kötü olmuştu. Kızın eski halinden eser kalmadı. Kız yapmayacağı şeyleri yapıyor. Etrafında ben dahi kimse kalmadı. Erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra daha da dibe batmıştı. Bana çok kötü davranmaya başladı ağır laflar etmeye başladı. Sınavlara girmediği için bütün dersler kaldı. Güler yüzlü kız somurtkan bir insan haline döndü. Aksileşti ve huysuz bir insan oldu. Aylin de bir şeyler oldu. Ben bir hocama bahsettim bu durum da beni medyum korkuta yönlendirdi. Bende gittim sonra aylinin durumunu anlattım. Daha sonra medyum korkut kötü bir enerjiyle birlikte papaz büyüsü yapılmış olduğunu söyledi. Büyüyü bozabileceğini söyledi. Aylini de alıp tekrar gittim. Her şey normale döndü eski güler yüzlü mutlu kıpır kıpır kız geri döndü. Yaptıkları şey iradesi dışında yapıyormuş aslında kendi yapmıyormuş. Neyse ki her şey son buldu. Çok şükür normale döndü ve eskisi gibi devam ediyoruz hayatımıza. Alttan aldığı dersleri verdi bir yılı uzadı ama her şeyi halletti. Bazen birlikte çalıştık ama hallettik sonunda. Şimdi bir işe girdi gayet de başarılı inşallah hedeflerine ulaşacak her şey medyum korkut sayesinde tabi ki iyi ki var.
25-04-2021

   Butuhancan Ekbeş - YOZGAT

Konu:Papaz Büyüsü

Ben annem ve babam üçümüz birlikte yaşıyoruz. Üniversite kazandık aynı şehre gitti. Mesleğime atandım aynı şehre geldik. Bu durumdan mutluyum tabi ki. Ailemi çok seviyorum özelliklede babamı. Babam saf biri öyle herkese inanır. Kötülük asla düşünmez kimseye karşı. Bu durumdan amcam rahatsız olmalı ki babama sürekli laf vurur safsın diyerek. Babam önceleri çok zengindi. Büyük bir firmada genel müdürdü. Amcam da onun personeliydi. Bu durumu pek yediremiyordu. Çünkü babam ondan küçük ve herkes tarafından çok seviliyordu. Amcam bir şeyler yaptı babama ve adam öyle bir dönmüştü ki sanki babam amcamın ruhu girmiş gibi aksi huysuz sinirli bir adama dönüşmüştü o zaman. Bu durumdan herkes şikayetçiydi. Bir gün toplantısı vardı asla geç kalmamalıydı. Ama o gitmemişti. Gittiğinde de terslemişti insanları sonra babamı genel müdürlükten almışları amcam olmuştu genel müdür. Babamdaki gariplikleri fark eden halam annemle konuşmaya gelmişti birlikte medyum korkuta gitmişlerdi. Babama papaz büyüsü yapılmış. Adam o yüzden huysuz bir adama dönüşmüş Neyse ki medyum korkut büyüyü bozdu. Babam eski haline döndü. İşini kaybetmişti ama çok da önemsemedi bu durumu. İş yerine gitti eski güler yüzlü başarılı hali ile tekrardan geri dönmesi için teklifte bulunmuşlardı ama kabul etmedi. Artık ailesi ie yani bizimle vakit geçirecekti. Şuan çok mutluyuz hayatımızdan Vakit geçiremediğimiz dönmelerin yerine dolu dolu yaşıyoruz. İyi ki medyum korkuta gitmiş bizimkiler yoksa eminim ailemden eser kalmazdı. Annem ile biz birlikte babamda nerde napıyor olurdu bilmiyorum.
23-01-2021

   Ahmet Burcu - KAYSERİ

Konu:Aşk Büyüsü

Başıma nasıl böyle bir olay geldi neden geldi hep sorguluyorum. Büyü kavramına asla inanmayan biriydim. Başıma gelene kadar tabi şimdilerde medyum korkuta çok çok teşekkür ediyorum. Yoksa ne durumda olurdum bilmiyorum. Hiç hoşlanmadığım ve asla asla dediğim kişinin müptelası olmuş vaziyetteydim. Onu görmeden yapamıyordum. Sesini duymadan uyuyamaz hale gelmiştim. Allahtan bu durumu fark eden arkadaşım oldu da kurtuldum yoksa şuan beni onun dizi dibinden ayrılmayan nerdeyse tamam diyen ağzının içine bakan biri halinde olabilirdim. Bir çocuk vardı adı Ahmet. Kaç kez yok dememe rağmen inatla benimle yakınlaşmak isteyen biriydi. Egoist, bencil huysuz biriydi. Onumla benim işim olmazdı. Bana büyü yaptırmış Ahmet Aşk büyüsü yoksa onunla olmam imkansızdı. Arkadaşım fark edince benimle bir yerlere gitmek istedi bende Ahmet gelmezse olmaz şöyle böyle diye söylenmişim büyünün etkisi ile neyse Ahmet sen git ben de gelirim kafeye dedi. Ben kafeye gideceğiz diye düşünürken medyum korkuta götürdü beni. Durumumu anlattı oda aşk büyü yapılmış olduğunu söyledi. İradem dışında ona aşık olmuşum yani zorla aslında. Neyse büyüyü bozdu. Ahmet oysaki büyüyle işi olabilecek birimiydi öyleymiş. Doğru bir karar vermişim aslında ondan nefret ederek zorla bana bunu yaptığı için. Ayrıldık onu rezil ederek ayrıldım tabi ki görüşmüyoruz. İlgilenmiyorum onunla acaba diyorum o büyü bozulmasa ne yapıyordum egoist çocukla. Hoş hiçbir şey hatırlamıyordum. Mutluymuşum gibi davranıyormuşum büyü bozulunca yapılanları anlatıyorlar da iyi ki medyum korkuta götürmüş beni
16-11-2020

   Ayşe Bahçe - GİRESUN

Konu:Aşk Büyüsü

Ben Ayşe Uzun süre önce Yusuf adında sevgilim vardı. Aramıza bir soğukluk girdi ve ayrıldık. Onu çok seviyordum. Ondan ayrılmak istemesem de bitti. Konuşmak istedim yeniden başlayalım falan dedim ama yok diyor. Neyse bitti aradan uzun zaman geçti. O farklı şehirde ben farklı şehirdeydim. Birgün beni aradı konuştuk hiçbir şey yaşanmamış gibi. Onca yıl mesafe girmemiş gibi konuştuk. Yeniden başlayalım dedi. Ama geri bırakıp gider diye korkuyordum . Sevgime yenik düştüm ve konuşmaya devam ettik ama içimde hep bir korku var. Ben bunları aşarken arkadaşım e ikinizde seviyorsanız git aşk büyüsü yap hiç ayrılma demişti. Ben şakasına söylüyor demiştim Akşamına hadi gitmiyor muyuz medyuma dedi. Ne alaka şaka yaptı sanmıştım oysaki o gün medyum kokuta gittik. Aşk büyüsü yapabilir mi diye sormak için önce yıldzhaneme bakıp durumu değerlendirdi. Aksi bir durum görülmediği için yapabilirim dedi. Yani herkes mutlu olacakmış gönül dışı değilmiş sadece daha çok bağlanmamız içinmiş. Büyüyü yaptık artık bırakır gider şüphesi yok. Çok mutluyuz. Ve şuan 1 yıllık evliyiz. Medyum korkut sayesinde oldu her geçen gün daha çok seviyoruz. Bunu hissedebiliyorum. Aramızda ayrılık korkusu yok güven ve aşk var. Eğer medyum korkuta gitmeseydi hep bi şüpheyle yaşıyor olacaktım. Şüphe mutluluğumun önüne geçecekti. İyiki gittim ve yaptırdım çok mutluyum ve mutluyuz birlikte.
04-10-2020

   Fatma Yurdagül - ADANA

Konu:Büyü Bozma

Merhabalar ben Fatma, bundan altı ay öncesine kadar hayatımda her şey yolunda gidiyordu. Kocamın çok iyi bir işi vardı. Çok şükür maddi durumumuz iyiydi. Evimiz vardı ve iki çocuğumuzla birlikte mutlu yaşarken birden bire evimizde kavgalar başladı. İşten çıkıp hemen eve gelen kocam artık eve gelmek bile istemiyordu. Her gün geç geliyor geldiğinde ise sudan sebeplerle kavgalar çıkartıyordu. Kocama neden böyle yapıyorsun ne oldu sana diye sorduğumda daha çok öfkeleniyordu. Bir süre sonra bende aynı duyguları hissetmeye başladım. Kocamı görmek bile istemiyordum. O gelmeden yatıyor ve artık boşanmayı düşünüyordum. Karşı komşum Ayfer abla ile bir gün oturup sohbet ederken ona yaşadığım sorunlardan bahsettim. Boşanmayı istiyorum dediğimde çok kızdı. Ne boşanması siz birbirinizi çok seviyorsunuz sizde büyü olmasın sevgi böyle birden bitmez dedi. Sözleri pek aklıma yatmasa da onun tavsiyesi ile hocamla iletişime geçtim. Hocam yaptığı okumalarla kocama ve bana büyü yapıldığını gördü. Onun tavsiyesi ile evi aradığımda iki adet muska benzeri büyü malzemesi buldum. Onları hocama gönderdim. Hocam önce bana yapılan ayırma büyüsünü çözdü. Ardından da kocama yapılan soğutma büyüsünü bozdu. Daha ilk günden kocamla birbirimize karşı davranışlarımız değişti. Çok şükür kavgalar bitti ayrılığı aklımdan bile geçirmiyorum. Allah hocamdan razı olsun kocam çocuklarımla birlikte eski mutlu günlerimize döndük.
22-09-2020

   Sinem Çetin - KAYSERİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Selamlar medyum hocanın yardımı ile evliliği kurtulan Senem ben. Sizlere hocam ile nasıl yollarımızın kesiştiğini anlatmak istiyorum. Bundan üç yıl önce görücü usulü olarak evlendim. Tanışmamız görücü usulü oldu ama nişanlılık döneminde eşime kanım ısındı. Evlendiğimizde ise ikimizde birbirimizi seviyor ve birlikte olmaktan çok mutlu oluyorduk. Ben kocamın işten gelmesini sabırsızlıkla bekliyordum. Kocam da her gün eve koşarak geliyordu. Hayatımız böyle güzel devam ederken birde çocuğumuz oldu. Çocuğumuz olduktan sonra geçtiğimiz yıl kocamın davranışları değişmeye başladı. Bana her gün ne kadar güzel olduğumu ve çok sevdiğini söyleyen adam artık hiç ilgi göstermiyordu. Buna bir anlam veremiyor bunun geçici bir durum olduğunu düşünüyordum. Bir gün o banyodayken telefonuna mesaj geldi. Mesaja baktığımda adeta dünyam başıma yıkıldı. Kadının birisi ona aşkım ne zaman geleceksin diye mesaj atmıştı. Kocama bir şey söylemedim. Ertesi günü dar ettim ve kaynanamın yanına gittim. Amacım ona oğlunun yaptıklarını anlatmak ve boşanacağımı söylemekti. Kaynanam bana gelin sen ne diyorsun dedi. Başka kadınlar kocanın hayatına girdi diye boşanmak çocuğunu daha bebekken babasız bırakmak olur mu hiç dedi. Birlikte hocama gittik, hocam benim halime çok üzüldü. Merak etme sen diyerek bağlama büyüsü yaptı. Büyü etkisini hemen ertesi gün gösterdi. Kocam o kadından ayrıldı. Şimdi sadece beni seviyor çok mutluyuz ve çocuğum da babasız kalmadı. Allah hocamdan razı olsun.
28-08-2020

   Emir Dağdelen - İSTANBUL

Konu:Aşk Büyüsü

Merhabalar Ben Emir bir erkek olarak aşk büyüsünün varlığına nasıl inandığımı ve hocamın yaptığı aşk büyüsü ile sevdiğime nasıl kavuştuğumu sizlere anlatacağım. Yaşım 27 olunca annem evlenmem için ısrar etmeye başladı. Bende anne sevdiğim yok kimle evleneceğim dediğimde bir arkadaşının çok güzel bir kızı olduğunu söyledi. Anne görücü usulü eskide kaldı dediysem de kızla tanışmam için çok ısrar etti. Annemi kırmamak adına Şeyma ile tanıştım. Şeyma dünya güzeli bir kızdı ve ben görür görmez aşık oldum. Şeyma da benden hoşlanmıştı ve bir süre görüştük. Tam evlenme teklif edicem annemlerle istemeye gideceğiz Şeyma ben evlenmeyi düşünmüyorum diyerek görüşmeyi kesti. Sudan çıkmış balığa döndüm bir anda. Yemekten içmekten kesildim sürekli üzgünüm. Annem benim bu halime çok üzülüyordu. Araştırmış hocamı bulmuş hadi yürü gidiyoruz dedi bir gün bana. Nereye dedim sorma hadi yürü ddedi. Anne bu kırılmaz tabi dediğini yaptım. Hocamın yanına gittik. Annem durumu anlattı. Hocam benim yüzüme bir baktı ve yavrum sen çok aşıksın bu kızında sana aşık olmasını sağlayacağım üzülme artık dedi. Pek inanmadım ama sesim çıkmadı. Hocam dediği gibi büyüyü yaptı. Aşk büyüsü yapmasından iki gün geçmemişti ki Şeyma beni aradı. Seni çok özledim dediğinde dünyalar benim oldu. Şimdi düğün tarihini belirledik iki ay sonra düğünümüz var. Şeyma da en az benim kadar aşık.
15-06-2020

   Ayten Kömürcü - MANİSA

Konu:Papaz Büyüsü

Merhabalar ben Ayten size hocam ile tanışma ve onun benim yuvamı kurtarma hikayesini anlatmak istiyorum. 15 yıllık evli hayatında her şey yolunda giden bir kadınım. Daha doğrusu bir ara sorunlarım oldu ama hocam sayesinde çözüldü. Geçen yıl kocamda bir değişiklikler olmaya başladı. Giyimine kuşamına dikkat etmeye ve sürekli iş seyahatlerine çıkmaya başladı. Normalde telefonu ortada olan adam cebinden çıkartmaz oldu. Sürekli benimle olmak isteyen adam artık beni yanında bile görmek istemiyordu. Neler oluyor böyle diye düşünürken arkadaşımın biri kocan yeni birini bulmuş olmasın dedi. Benim kocam öyle bir şey yapmaz dedim ama içime de bir kurt düştü tabi. Gece olup kocam uyuduğunda gizlice telefonuna baktım. Bakmaz olsaydım bir kadın varmış hayatında birbirlerine aşkım diye mesajlar atmalar falan. Ertesi gün arkadaşımın yanına gittim haklıymışsın başka biri varmış dedim. Çok üzüldü arkadaşım aynısı benimde başıma gelmişti dedi. Ona ne yaptığını sorduğumda ise hocamı söyledi. Hocama gitmiş papaz büyüsü yaptırmış şimdi kocasının gözü ondan başkasınıı görmüyormuş. Hemen gidelim dedim bende kocamı seviyorum ayrılmak istemiyorum. Tamam dedi hocamı aradık derdimi anlattım. Randevu verdi yanına gittiğimizde ise papaz büyüsü yapacağını ve kocamın gözünün benden başkasını görmeyeceğini söyledi. Sözünü tuttu Allah hocamdan razı olsun hocamın yaptığı büyü ile artık çok mutluyuz ve kocam itiraf etmese de o kadından ayrıldı ve pişmanlığı davranışlarından anlaşılıyor.
21-02-2020

   Nesrin Demir - HATAY

Konu:Büyü Bozma

Selam ben Nesrin hocam sayesinde büyük bir sorunuma çözüldü ve bende ona sürekli dua ediyorum. Şimdi size sorunumu ve hocamın getirdiği çözümü anlatacağım. Liseye giderken Ahmet ile aynı okuldaydık. Çok peşimden koştu ve beni ikna etmeyi başardı. Sevgili olduk üç yıl boyunca çıktık. Askerden geldi evlenme teklif etti bende sevinçle kabul ettim. Nasıl olsa evleneceğiz diye gizlice imam nikahı kıydık ve birlikte olmaya başladık. Ahmetin ailesi beni istedi her şey yolunda gidiyordu. Düğün tarihimiz bile belliydi. Bu sırada ben hamile olduğumu anladım ama çok da sorun yapmadım nede olsa evlenecektik. Ama birden bire Ahmet aramaz sormaz oldu ona neden böyle yapıyorsun çok üzülüyorum dediğimde ise hiç umurunda olmuyordu. Meğerse mahallemizdeki Ahmete aşık olan başka bir kız onu benden ayırmak için ayırma büyüsü yaptırmış. Büyünün etkisine giren Ahmetin gözü ne beni ne de karnımdaki çocuğu görmez olmuş. Bir ara hayatıma bile son vermeyi düşündüm. Ahmetsiz bir hayatı yaşamak istemiyordum. Çalıştığım yerden arkadaşım Ayşe bana ölüm çözüm değil gel niye böyle olmuş bir baktıralım dedi. Birlikte hocama gittik hocam yaptığı okumalarda Ahmeti benden ayırmak için ayırma büyüsü yapıldığını söyledi. Onun söylediği işlemleri yaptım, hocamda oradan okudu. Büyü bozuldu Ahmet bana döndü. Üç ay önce düğünümüzü yaptık. Her gün hocama dua ediyorum Allah ondan razı olsun.
06-01-2020

   Ayşenur Gemici - BURSA

Konu:Büyü Bozma

Merhaba ben Ayşenur sizlere yaşadığım büyük sorundan hocamın beni nasıl kurtardığını anlatmak istiyorum. Bir yıllık genç bir kadınım kocam evin tek çocuğu ve babası da biz evlenmeden ölmüş. Bu yüzden ayrı ev tutmadık. Evlendikten sonra kaynanamla birlikte yaşamaya başladık. Kocamla birbirimizi severek evlendik zaten bir yıldır sevgiliydik. Evlenmeden önce de kaynanamla tanışmıştım. Sürekli görüşürdük ve anne kız gibi birbirimizi severdik. Bu nedenle birlikte yaşamaya hiç itiraz etmemiştim. Biz tanışmadan önce kocam başka bir kızla çıkıyormuş. Onu annesi ile tanıştırdığında annesi kızı hiç sevmemiş. Bana sinsinin tekiydi tek amacı oğlumu kullanmaktı diye anlatırdı. Neyse çok uzatmayayım evlendik her şey güzel derken birden kaynanamın bana bakışları, davranışları değişti. Kızım yavrum diyen kadın gitti. Yerine çok fena bir kadın geldi. Bana kötü davrandığı yetmezmiş gibi kocam geldiğinde de ona olmayan şeyler anlatıyordu. Benden boşanmasını istiyordu. Oysa biz birbirimizi çok seviyorduk. Bir gün yine bana hakaretler ediyordu artık dayanamadım kapıyı çekip annemin yanına gittim. Annem o kadın böyle şeyler yapmazdı size büyü yapmış olmasınlar dedi. Araştırdık hocamın numarasını bulduk. Randevu alarak yanına gittik. Hocam kızım senin kaynanana büyü yapmışlar dedi. Meğerse kocamın eski sevgilisi etraftan kaynanamın beni çok sevdiğini duyunca çok sinirlenmiş. Gitmiş soğutma büyüsü yaptırmış. Hocam dualar okudu, tılsımlar yaptı ve büyüyü bozdu. Kaynanamın bana karşı davranışları da eskiye döndü. Allah hocamdan razı olsun artık evimiz huzurlu yine.
17-12-2019

   Cansu Göçmen - ORDU

Konu:Büyü Bozma

Merhaba Cansu ben bundan altı ay önce hocamdan yardım almış ve sorunu çözülmüş bir kadınım. Allah ondan bin kez razı olsun. Size yaşadığım sorunu ve hocamın bana yardımını anlatmak istiyorum. 10 yıllık evli bir kadınım üç çocuğum, kocam ben kocaman mutlu bir aile olarak hayatımıza devam ediyorduk. Bundan üç ay öncesinde ise mutluluğumuzu sekteye uğratan bir sorun yaşadık. Neredeyse boşanıyorduk ama çok şükür hocamın yardımı ile sorunum çözüldü. Kocamla evlenmeden önce sevdiğim bir çocuk vardı. Üniversite aşkıydı bizimkisi okul bitip ben memlekete dönünce bir daha görüşmedik. Bende kocamla tanıştım ve gerçek aşkı onda bularak evlendim. Dört ay önce yolda yürürken eski sevgilimle karşılaştık. Bir kahve içelim dedi eski günlerin hatırına kabul ettim. Sonuçta köprünün altından çok sular akmıştı. Arada görüşelim eski dost düşman olmaz dedi bende kabul ettim. Aradan on beş gün geçtikten sonra beni aradı yakındaymış gel çay içelim dedi. Bende gittim gitmez olaydım meğerse adam beni unutamamış. Görünce de kafasına takmış gitmiş bağlama büyüsü yaptırmış. Eve döndüm ama bende bir değişiklik. Sürekli eski sevgilimi düşünüyor ve onunla olmak istiyorum. Arkadaşımdan hocanın numarasını alarak aradım ve sorunumu anlattım. Hocam yaptığı okumalar ile kızım sana bağlama büyüsü yapılmış dedi. Bu adamın niyeti kötü senin yuvanı yıkmak istiyor dedi. Adam bana içirdiği çayın içine büyüyü koymuş meğer. Çok zor oldu ama hocam büyüyü bozdu. Numarasını engelledim. Artık hiç görmek bile istemiyorum onu hocamdan Allah razı olsun beni uçurumun kenarından kurtardı.
13-11-2019

   Merve Yalçın - MARDİN

Konu:Büyü Bozma

Selam Merve ben hocamın bende yeri çok ayrı sizlere yaşadığım sorunu ve onun nasıl çözerek beni kurtardığını anlatmak istiyorum. 25 yaşında genç kızım çalışıyorum ve daha evlenmeyi düşünmüyorum. Komşumuz Ayşe teyze sürekli beni oğluna alacağını söylüyordu ama ben gülüp geçiyordum. Onun oğlu çalışmıyor üstelik çok çirkin, dünyada ikimiz kalsak senin oğlunu almam diye içimden geçiriyordum. Bunu yüzüne söylemiyor evlenmek istemediğimi benden umudunu kesmesini söylüyordum. Zaten annemlerin de beni onun oğluna vermek gibi bir niyeti yoktu. Komşumuz olan Ayşe teyze evimize daha sık gelmeye başladı. Benimde ona olan tavırlarım değişti. Kadın seni oğluma alacağım dediğinde bu hoşuma gitmeye başladı. Bir gün oğluyla çıkmamı bir kahve içmemizi teklif ettiğinde de kabul ettim. Annem de bu duruma şaşkınlıkla bakıyordu. Kızım o çocuk sana göre değil dediğinde anneme kızmaya başladım. Annem bu işte bir iş var demiş ve benden habersiz hocamla iletişime geçmiş. Hocama bana baktırdığında ise aşk büyüsü yapıldığı ortaya çıkmış. Hocamın tavsiyesi ile annem odamı arayınca büyüyü bulmuş. Hoca hattın bir ucunda annem, diğer ucunda dualar ederek büyüyü bozmuş. Annem Ayşe teyzeyi de evimizden kovmuş. Akşam eve geldim annem bana baktı evlenmek istiyor musun hala dedi. Anneme kızdım ne evlenmesi daha diye annem çok şükür Allah hocamdan razı olsun dedi. Ne olduğunu sorunca da bana anlattı. Bende teşekkür etmek istedim ve hocamı aradım sağ olsun hocam beni büyük bir hatadan kurtardı.
05-09-2019

   Gülhan Menderes - KASTAMONU

Konu:Bağlama Büyüsü

Gülhan ben selamlar hocamın evliliğini kurtardığı kadınlardan biriyim. Onunla iletişime geçmem ve yardımını almam kocamın beni aldatmaya başlaması ile oldu. 13 yıllık evli, iki çocuk sahibi olan adam birden değişti. Bana yuvasına, çocuklarına bağlıyken birden gözü bizi görmez oldu. Canım benim neler oluyor sana dediğimde ise büyük kavgalar çıkıyordu. Kavgaların dozu artıyor bende her gün ağlayarak uyuyordum. Böyle bir iki ay devam etti. Bir akşam kocam eve geldi ve eşyalarını toplayıp gitti. Nereye dediğimde ise artık seni sevmiyorum boşanacağım senden dedi. Bütün dünya başıma yıkıldı ne yapacağımı bilmiyordum. Kocamı hala seviyordum ama dönmesi için ne yapacağımı da bilmiyordum. Çocukluğumdan etkili büyüler yapan hocalar olduğunu hatırlıyordum. Bende internetten araştırdım ve hocamı buldum. Randevu alarak yanına gittim. Bana baktı dualar okudu ve senin sorunun büyük kocan başka bir kadınla birlikte dedi. Ne yapacağız peki dediğimde ise kadın kocana bağlama büyüsü yapmış önce onu bozacağım sonrada seni bir daha hiç aldatmasın diye papaz büyüsü yapacağım dedi. Vallahi ne diyim bu çok hoşuma gitti. Tamam hocam dedim önce o kadını yaptığı bağlama büyüsünü bozdu. Sonra papaz büyüsü yaptı. Daha hoca büyüyü yaptığı gün kocam beni aradı. Pişman olduğunu söyledi. Bende çok naz yapmadım geri dönmesini kabul ettim. Kocamın gözü artık benden başka bir kadını görmüyor içim rahat. Hocama her gün dua ediyorum.
24-05-2019

   Sedat Erdaş - ELAZIĞ

Konu:Büyü Bozma

Merhabalar Sedat ben bundan altı ay önce neredeyse yuvasını bir kadın için yıkmak üzere olan kişiyim. Aslında ben karısını seven bir adamım hatta ailesi vermediği için onu kaçırarak evlenmiştim. Beş yıldır da mutlu mesut yaşıyorduk. Her şey çalıştığım şirkete Aysu adında bir kızın girmesi ile değişti. Kız sürekli bana yakın davranıyor ve baştan çıkartacak şekilde yakınımda duruyor ve iş dışında da görüşmek istiyordu. Ona evli olduğumu ve karımı da sevdiğimi söylediğimde ise olsun benimle de görüşürsün diyordu. Sevgili olalım bana yeter diyordu. Karımı üzmekten korkuyor ve bu şekilde ilişkilerin doğru olmadığını düşünüyordum. Hatta böyle ilişkileri olan arkadaşlarıma da çok kızan biriydim. Ama bu düşüncelerimi Aysunun yaptırdığı büyüler değiştirdi. Artık bende kıza çok yakın davranıyor ve onunla birlikte olmak için fırsatlar yaratıyordum. Çok sevdiğim karımı ise hiç istemez olmuştum. Bir gün karımla kavga ediyorduk ne oldu sana böyle büyümü yaptılar nedir dediğinde şüphelendim. Karıma bir şey söylemedim ama araştırıp güvenilir bir arkadaşımdan hocamın numarasını buldum. Yanına gittiğimde oğlum sende bir değil iki büyü var dediğinde ise çok şaşırdım. Aysun ben ona aşık olayım diye aşk büyüsü yaptırmış. Bununla da yetinmemiş karımdan boşanayım diye ayırma büyüsü yaptırmış. Allah razı olsun hocam ikisini de bozdu. Aysun da işten çıktı ve artık hepsi geçti.