Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını ve size ömür boyu bağlanmasını sağlayan bir büyü çeşididir. Evlilikte yaşanan birtakım sorunlar olduğunda ya da eşlerden bir taraf ilgisiz olduğunda eşe bağlama büyüsü yaparak kendinize ve evinize bağlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü bu konu hakkında uzman hocadan doğru bir şekilde öğrenilerek yapılabilir. Fakat büyüde uygulanan ritüellerin tam ve eksiksiz olması çok önemlidir.

Türkiye’deki en iyi medyumlardan biri olan Medyum Korkut Hoca bağlama büyüsü konusunda uzmandır. Eski sevgiliye bağlama büyüsü yaparak yeniden aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Sadakatsiz bir eşiniz varsa size olan ilgisinin ve sevgisinin artması için de bu büyüyü yapabilirsiniz. Genellikle erkeklere kadınlar tarafından yapılan bu büyü pek çok alanda farklı niyetlere göre yapılabilmektedir.

Bağlama büyüsü farklı şekillerde yapılır. Bu büyünün çeşitler arasında iple bağlama, kaşıkla bağlama, fotoğraf ile bağlama, mumla bağlama ve nohut ile bağlama bulunur. Herkesin bağlama yöntemi farklı olsa da sonuç her zaman aynı olacaktır. Ancak bağlama büyüsü yanlış yapıldığında kötü sonuçlar doğuracağından uzman medyumdan öğrenerek yapmak önemlidir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapılışı için uygulanması gereken ritüeller ve tılsımlı sözcükler uzman medyum bir hocadan öğrenilmelidir. Ayrıca nasıl niyet edileceğini hocaya danışmak gerekir. Bağlama büyüsünü yaparken izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • Öncelikle uzman medyum hocadan yapılış şekli ve tılsımlı sözcükler öğrenilmelidir.
 • Büyü evdeki karanlık ve sessiz bir odada yapılmalıdır.
 • Süt veren bir hayvandan temiz bir kapa süt alınır.
 • Daha sonra temiz ve boş bir sayfaya “Ya Mülaki” yazılır.
 • Aşık olmasını istediğiniz kişinin ya da bağlanmasını istediğiniz eşinizin 2 adet şimdiki halini gösteren fotoğrafı temin edilir.
 • Fotoğraflardan biri sağ elde diğeri de sol elde tutulur. Sonrasında resimlere bakarak 41 kez “Ya Mülaki” ve sevdiğiniz kişinin adı söylenir.
 • Resimler boş bir kağıda yapıştırıp 2 hafta boyunca yattığınız odanın duvarına asabilirsiniz.
 • Süte sevdiğiniz kişinin adı 14 kez üflenir ve hızlıca aynı gün içilir.
 • Bütün adımlar tamamlandıktan sonra bağlama büyüsü olmuş demektir.

Yukarıda tüm işlemler doğru ve eksiksiz yerine getirildiğinde kendinize bağlamak istediğiniz kişi 2 hafta içinde size ulaşmak isteyecektir. Sonrasında da bir ömür boyu delicesine aşık olarak bağlanır. Hiçbir zaman yanınızdan ayrılmak istemez ve sürekli özlem duyar.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı kendisine böyle bir büyü yapıldığını öğrenen ya da önceden yaptırıp bozdurmak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Bağlama büyüsü evde yapılan çözümlerle kesinlikle bozulmaz. Ancak alanında uzman medyum bir hoca tarafından bozulabilir. Medyum Korkut Hoca bağlama büyüsü bozma konusunda en bilgili ve deneyimli medyum hocalardan biridir. Hocanın dua etmesiyle ve tılsımlı sözcükler söylemesiyle bağlama büyüsü bozulabilir.

Bağlama büyüsü bütün büyülerin arasında en çabuk etkisini gösteren ve en kalıcı olan büyülerden biridir. Ancak uzman hocanın bilgisi ve yeteneğiyle çok kısa bir zaman zarfında büyü yavaş yavaş bozulmaya başlar. Bağlama büyüsünün bozulması için evde okunması gereken dualar bulunur. Evde sabah akşam sürekli olarak Nas ve Felak surelerini abdestli bir şekilde okumak gerekir. Böylelikle büyünün etkisi üzerinden komple kalkmış olur. Bağlama büyüleri çok çeşitli olduğuna hangi bağlama büyüsü yapıldıysa öncelikle onu hocaya anlatmak ve ona göre yardım istemek gerekir.

Bağlama Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu en çok sorulan sorulardan biridir. Bu büyü o kadar tesirlidir ki etkileri çabucak fark edilir. Bağlama büyüsünü anlamak için konu hakkında ehil olmak ve tecrübe sahibi olmak gerekir. Bağlama büyüsü ancak belirtilere bakılarak anlaşılabilir. Büyü yapılan kişi kendini tedirgin ve kaygılı hissetmeye başlayabilir. Ayrıca bir anda kişilik özelliklerinde değişikler meydana gelir. Birdenbire yalnızlıktan korkmaya başlar. Uykusunda rahatsız olur ve genelde terleyerek uyanır.

Büyü yapıldıktan sonra kişi daha önce sevdiği şeylerden hoşlanmayabilir. Örneğin, çok sevdiği bir yemeği artık sevmeyebilir. Hayata ve insanlara karşı kendini soyutlar. Kendine tutunacak bir dal aramaya başlar. Bir kişiye aşırı sevgi duyma ve bağlanma ihtiyacı hisseder. Dışarıdaki tüm insanlara karşı farklı davranır sadece sevdiği kişinin yaptıklarını ve söylediklerini umursamaya başlar.

Bağlama büyüsünün yapıldığını yapılan kişi anlamışsa hemen hocaya durumu izah etmek gerekir. Böyle bir durumda büyüyü vakit kaybetmeden bozmak gerekir. Bir kişide bağlama büyüsü olup olmadığını medyum hocaya sorduğunuzda ilk önce tespit çalışması yapar. Eğer yapıldığını düşünüyorsa bozulması için haber verir.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra belirtiler yaklaşık 2 hafta sonra kendini belli etmeye başlar. Kişide büyünün etkileri dikkat çekecek şekilde hissedilir. Etraftaki tüm kişiler büyü yapılan kişideki değişikleri hemen fark etmeye başlar. Bağlama büyüsü belirtileri aşağıdaki gibi gerçekleşir:

 • Büyü yapılan kişinin manevi durumunda gözle görülür değişiklikler meydana gelir. Sıkıntılı, stresli, endişeli bir ruh haline bürünür.
 • Kişi birdenbire uykusuzluk çekmeye başlar. Sürekli baş ağrısıyla uyanır. Uykusunda terler ve huzursuz olmaya başlar.
 • Büyünün etkisi kişinin uyku durumunda tam tersi etki de yapabilir. Yataktan çıkamaz olur, sürekli uyumak ister, uyandığında hala kendini uykulu hisseder.
 • Kişinin konuşmalarında ve davranışlarında tutarsız hareketler gözlenir. Eskisinden daha öfkeli ya da daha sakin ve uysal olabilir.
 • Belirgin bir şekilde ilgi alanları değişir. Bir anda asosyal olmaya başlar. Kimseyle vakit geçirmek istemez. Sadece sevdiği kişiyle her zaman yan yana olmak ister.

Yukarıda belirtiler büyü yapıldıktan sonra en çok görülenler arasındadır. Eğer büyü bozulmak isteniyorsa medyum hocaya kişide ne tür belirtilerin ortaya çıktığı söylenmelidir. Böylelikle büyüden kurtulmak daha kolay ve kısa sürer.

Bağlama Büyüsü Fiyatları 2023

Gerçek bağlama büyüsü iyi niyetli olarak aile yuvasını tekrar birleştirmek ve sevgiliyi daha çok aşık etmek için yapılır. Kötü amaçlı yapılan bağlama büyüleri genellikle tavsiye edilmemektedir. Yani dilini bağlamak ya da cinselliği bağlamak gibi büyüler geri döndürülmesi mümkün olmayan kalıcı sonuçlara neden olacağından yaptırmamak gerekir.

Bağlama büyüsü tılsım, dua, fotoğraf, kıyafet parçaları ile yapılabilir. Büyü konusunda uzman, bilgili, yetenekli ve öteki alemle iletişim kurabilen medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Bağlama büyüsü fiyatları da büyünün nasıl yapıldığına, hangi malzemeler kullanıldığına göre değişiklik gösterir. Büyüyü yapan hoca büyü yapıp bozma, tılsım ve vefk yazma, ebced hesabı gibi konularda uzmandır. Ayrıca eğitimle birlikte yeteneğini birleştirerek insanlara yardımcı olmaktadır.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Korkut Hoca

Bağlama büyüsü yapabilmek için ilim ve bilgi sahibi olmak gerekir. Bağlama büyüsü yapan hoca Medyum Korkut İlmi Ledün, Ebced, Vefk ve Havas ilimlerinde kendini yetiştirmiş ve yetenekli hocalardan biridir. Tek başınıza uğraşıp sonuca ulaşamadığınız ve hayatınızı olumsuz etkileyen meseleleri çözümü kavuşturmak için Medyum Korkut Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Korkut Hoca tüm çalışmalarını ilimle destekleyerek danışanların sorunlarına maddi ve manevi çözümler sunmaktadır. Hayırlı ve faydalı bir şekilde tüm istekleri gerçekleştirmek için büyü ve diğer çalışmalar yapmaktadır. Herhangi bir sıkıntınıza çözüm arıyorsanız hiç tereddüt etmeden başvurabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

14-12-2021

   Elif Çakmakcı - NİĞDE

Konu:Bağlama Büyüsü

Ben ELİF Uzun yıllardır mert ile arkadaşlık yapıyorum en iyi arkadaşımdı. Günbegün ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Ama mert bana karşı bir şey hissetmiyordu bu çok belliydi. Ona açılsam diye her gün düşündüm ama onu kaybetmekten de korktum doğrusu. Her geçen gün daha çok vakit geçirdikçe bağlanıyordum. Sonunda dayanamadım ve açıldım ona ondan hoşlandığımı söyledim O buna hiç iyi bakmadı. Biz seninle yıllardır arkadaşız ve öyle kalacağını söyledi. Uzun bir süre görüşmedik. Ama ben çok özlüyordum. Bir şeyler yapmalıydım. Yaptım da medyum aradım yılzdızanameme bakıp bu işin olabilirliğini konuşmam lazımdı. Medyum korkuta gittik arkadaşlarımdan duymuştum ismini. Önce yıldızhaneme baktı bu işin olurluğu var uzun bir süre sonra bir araya gelicekmişiz. Uzun bir süre sonra olacaksa neden şimdi olmasın ki bağlama büyüsü istedim korkut beyde yaptı. Büyüden hemen sonra mert beni aradı ve görüşmek istediğini söyledi. Sonundaa oldu ve mertle birlikteyiz. Şuan7 yıldır birlikteyiz. Evliyiz ve ilk bebeğimize hamileyim. İkimizde çok mutluyuz. İyi ki o gün karar verip medyum korkuta gitmişim. Gitmesem hayatımdaki nasıl bir değişiklik olurdu. Mert nerde olurdu ben kiminle olurdum. Medyum korkut ile sevdiği adamı elde ettim. Oda beni çok seviyor. Bebeğimizi kucağımıza alınca daha da mutlu olacağız. Medyum korkut olmasa şuan nerede napıyor olacaktık iyi ki bağlama büyüsünü yaptı.
07-10-2021

   Şeyda Kıraç - NİĞDE

Konu:Bağlama Büyüsü

10 yıllık bir evliliğim vardı. Eşimin eski arkadaşıyla aynı mahalleye taşınmada önce gayet normaldi. Her şey yerli yerindeydi. O kızın orda olduğunu çok sonra öğrendim. Eşimle uzun yıllar sevgili olduktan sonra evlendik. Birbirimize çok bağlıydık. Oraya taşındıktan sonra eşim 180 derece değişti sanki. Melek huylu adam gitti yerine şeytan gibi bir adam geldi. Eve geç gelmeler daha sonra gelmemeleri başladı. Bana kötü davranmaya başladı. Bir şeyler çok farklı ilerliyordu hayatımızda. Komşuma anlattım bu durumu sizin üzerinizde kötü bir enerji olduğunu söyledi. Medyum korkut diye biri var istersen birlikte gidelim demişti. Canım komşum bana öyle bir iyilik etti ki yuvamı kurtardı. Eğer banene deyip çekilseydi ben medyum korkutu ne tanıyabilir nede gidebilirdi. Medyum korkuta onunla birlikte gittik. Benimle ona soğutma büyüsü yapılmış başka birisi ile de bağlatma büyüsü tapılmış eşimle arasına. Neyse ki büyüyü bozdu. Her şey normale döndü. Eşime yaptıklarını anlatınca sürekli özür diyor mahcup bir durumda davranıyor. Eski kız arkadaşı yapmış meğerse bize bunu yaşatan oymuş. Kendisiyle evlenmedi diye eşimi kapısında yatırmış büyü sebebiyle eşim olmayacak şekil de davanmış. O mahalleden taşındık. Hatta o şehirden bile taşındık. Bana aşırı kötü enerji verdi. O şehrin bana kattığı tek şey medyum korkut. Hayatımı eski haline getirip tekrar mutlu günlerimizi geri getirdi. Medyum korkut olmasaydı vay halimize. Ne mutluluk kalırdı ne biz nede yuvamız. Dağılmasından kurtardı bizi. Canım komşum iyi ki götürdü beni oraya.
22-09-2020

   Sinem Çetin - KAYSERİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Selamlar medyum hocanın yardımı ile evliliği kurtulan Senem ben. Sizlere hocam ile nasıl yollarımızın kesiştiğini anlatmak istiyorum. Bundan üç yıl önce görücü usulü olarak evlendim. Tanışmamız görücü usulü oldu ama nişanlılık döneminde eşime kanım ısındı. Evlendiğimizde ise ikimizde birbirimizi seviyor ve birlikte olmaktan çok mutlu oluyorduk. Ben kocamın işten gelmesini sabırsızlıkla bekliyordum. Kocam da her gün eve koşarak geliyordu. Hayatımız böyle güzel devam ederken birde çocuğumuz oldu. Çocuğumuz olduktan sonra geçtiğimiz yıl kocamın davranışları değişmeye başladı. Bana her gün ne kadar güzel olduğumu ve çok sevdiğini söyleyen adam artık hiç ilgi göstermiyordu. Buna bir anlam veremiyor bunun geçici bir durum olduğunu düşünüyordum. Bir gün o banyodayken telefonuna mesaj geldi. Mesaja baktığımda adeta dünyam başıma yıkıldı. Kadının birisi ona aşkım ne zaman geleceksin diye mesaj atmıştı. Kocama bir şey söylemedim. Ertesi günü dar ettim ve kaynanamın yanına gittim. Amacım ona oğlunun yaptıklarını anlatmak ve boşanacağımı söylemekti. Kaynanam bana gelin sen ne diyorsun dedi. Başka kadınlar kocanın hayatına girdi diye boşanmak çocuğunu daha bebekken babasız bırakmak olur mu hiç dedi. Birlikte hocama gittik, hocam benim halime çok üzüldü. Merak etme sen diyerek bağlama büyüsü yaptı. Büyü etkisini hemen ertesi gün gösterdi. Kocam o kadından ayrıldı. Şimdi sadece beni seviyor çok mutluyuz ve çocuğum da babasız kalmadı. Allah hocamdan razı olsun.
05-09-2019

   Gülhan Menderes - KASTAMONU

Konu:Bağlama Büyüsü

Gülhan ben selamlar hocamın evliliğini kurtardığı kadınlardan biriyim. Onunla iletişime geçmem ve yardımını almam kocamın beni aldatmaya başlaması ile oldu. 13 yıllık evli, iki çocuk sahibi olan adam birden değişti. Bana yuvasına, çocuklarına bağlıyken birden gözü bizi görmez oldu. Canım benim neler oluyor sana dediğimde ise büyük kavgalar çıkıyordu. Kavgaların dozu artıyor bende her gün ağlayarak uyuyordum. Böyle bir iki ay devam etti. Bir akşam kocam eve geldi ve eşyalarını toplayıp gitti. Nereye dediğimde ise artık seni sevmiyorum boşanacağım senden dedi. Bütün dünya başıma yıkıldı ne yapacağımı bilmiyordum. Kocamı hala seviyordum ama dönmesi için ne yapacağımı da bilmiyordum. Çocukluğumdan etkili büyüler yapan hocalar olduğunu hatırlıyordum. Bende internetten araştırdım ve hocamı buldum. Randevu alarak yanına gittim. Bana baktı dualar okudu ve senin sorunun büyük kocan başka bir kadınla birlikte dedi. Ne yapacağız peki dediğimde ise kadın kocana bağlama büyüsü yapmış önce onu bozacağım sonrada seni bir daha hiç aldatmasın diye papaz büyüsü yapacağım dedi. Vallahi ne diyim bu çok hoşuma gitti. Tamam hocam dedim önce o kadını yaptığı bağlama büyüsünü bozdu. Sonra papaz büyüsü yaptı. Daha hoca büyüyü yaptığı gün kocam beni aradı. Pişman olduğunu söyledi. Bende çok naz yapmadım geri dönmesini kabul ettim. Kocamın gözü artık benden başka bir kadını görmüyor içim rahat. Hocama her gün dua ediyorum.