Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü Nedir?

Boşanma büyüsü, evliliğini sonlandırmak için eşlerden birinin boşanmaya razı olmadığı zaman yapılır. Büyü yapıldıktan sonra evlilik hızlıca biter ve her iki tarafta kesinlikle bir araya gelmemek üzere ayrılır. Evliliklerini devam ettirmek için en ufak bir barışma girişimince bulunmazlar. Ancak boşanma büyüsü yaptırmadan önce çok iyi düşünmek lazımdır. Bu büyü sonucu kesin olan en etkili büyülerden biridir. Tekrar barışma niyetinde olan birinin büyü için başvurmaması gerekir.

Boşanma büyüsü yaptırmak isteyen kişinin içinde herhangi bir şekilde kötü niyet olmaması gerekir. Yani kişinin boşandıktan sonra kötü duruma düşmesini, hayatının mahvolmasını ya da kötü bir psikolojiye bürünmesini arzu etmemek lazımdır. Herkesin kişilik özellikleri birbirinden farklı olduğundan büyüyü yaptırdıktan sonra sonuçları beklenenden uzun sürede ortaya çıkabilir.

Başka kişiler tarafından eşlerin arasını bozmak ve birbirinden ayırmak için yaptırılan boşanma büyüsü kötü sonuçlar doğurur. Bu nedenle art niyetli olarak yapılan boşanma büyüleri tamamen sağlıksızdır. Birbirini seven iki kişiyi ayırmak için medyum hocaya başvurmak kara büyü sınıfına girer. Bu büyüler çok tehlikeli olup kesinlikle başvurulmaması gereken büyüler arasındadır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsü yapılışı farklı tariflerle gerçekleşse de sonucu her zaman aynıdır. Türkiye’nin en saygın ve başarılı hocalarından biri olan Medyum Korkut Hoca boşanma büyüsü için danışabilecek hocalardan biridir. Boşanma büyüsü çok çeşitli olup genel olarak aşağıdaki uygulamalar takip edilerek yapılabilir:

 • Öncelikle işleme başlamak için 1 bardak su alınmalıdır.
 • Sonrasında ise niyet edilir. “Niyet ettim boşandırmak için büyü yapmaya. Allah’ım sen isteğimi kabul eyle” diye art arta söylenir.
 • Daha sonra suya işaret parmağı ile dokunulur.
 • Suyun bir bölümü içmek için kullanılır.
 • Geri kalanı ise baştan aşağıya doğru tüm vücuda dökülür.
 • Saçta suyun belli bir süre kalması gerekir. Bunun için saç 3 gün yıkanmamalıdır.
 • Üçüncü günün sonunda saç yıkandığında tekrar dileğin söylenmesi lazımdır.

Boşanma büyüsü yaptıktan sonra etkileri yavaş yavaş hissedilmeye başlanır. Büyü etkilerini gösterirken Kur’an-ı Kerimden Ankebut, Bakara, Burc, Nisa ve Fatiha sureleri okunabilir. Genellikle büyü yapılırken niyet eşin kalbini kırmadan boşanmak olmalıdır. Haftanın herhangi bir günü yapılabilir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Boşanma büyüsü nasıl bozulur konusu en çok araştırılan konulardan biridir. Boşanma büyüsü çok etkili bir büyü olduğu için bozulması genellikle zaman ister. Büyüyü bozdurmak için bu konuda uzman ehil bir hocaya danışmak şarttır. Onun vereceği tavsiyeler ve tılsımlı sözler çok önemlidir. Öncelikle hoca kişinin üzerinde büyü olup olmadığı konusunda çalışma yapar. Sonrasında ise büyü varsa yapılması gerekenleri tek tek detaylı olarak izah eder.

Boşanma büyüsünü bozmak için 2 parça en az 25 cm uzunluğundaki ipi elinize alın. İplerin her biri boşanmak isteyen eşleri temsil eder. Sonra sizin haricinizde herhangi birinden ipleri düğümlemesini rica edin. Ancak ipleri düğümleyen kişinin düğümleme olayının büyü için yapıldığını bilmemesi gerekir. Sonrasında ise düğümlenmiş ipe “ Niyet ettim önceden yaptığım boşanma büyüsünü bozmaya” deyin ve ipi çözün. Büyü bozma işleminin medyum hocanın gözetimi altında yapılmış olması gerekir.

Boşanma büyüsünü bozduktan sonra etkilerinin görülmesi bazı durumlarda uzun sürebilir. Eşlerin çocukları varsa, evlilik uzun yılladır sürüyorsa, severek evlilik olmuşsa büyü bozma yapılsa bile sonucunu görmek için belli bir zaman beklemek gerekebilir.

Boşanma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Boşanma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız belirtilerinden kolaylıkla anlayabilirsiniz. Boşanma büyüsünün belirtileri kısa sürede kendini gösterir. Hayatınızda eskisinden farklı olarak bir şeyler değişmeye başladıysa bu durum büyü yapıldığını garantisidir. İlk olarak size büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmek için uzman medyum hocaya danışabilirsiniz. Kendisi üzerinizde bazı çalışmalar yaparak büyü olduğunu ya da olmadığını anlayacaktır.

Büyü yapılmış kişilerin arası bozulmaya başlamışsa ve eşler birbirine soğuk davranıyorsa büyü yapılmış olabilir. Sürekli kişinin kafası başka yerdeyse ve çok ilgisiz olmaya başlamışsa boşanma büyüsünün varlığı düşünülmelidir. Bahsi geçen bu olumsuz durumlar daha önceden olmayıp birdenbire olmaya başlamışsa kesinlikle büyünün etkileri görülmeye başlanmıştır.

Genellikle eşlerden biri alakasını tamamen keser hatta hiç ummadığınız anda başka bir kişiye aşık olabilir. Bütün bu negatiftiklerden sonra eşlerden biri büyü yapıldığını hissederse büyüyü bozdurmak için acele etmelidir. Büyünün etkileri kalıcı olabileceğinden mümkün olan en hızlı şekilde uzman hocadan yardım almak gereklidir.

Boşanma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Büyü yapıldıktan sonra etkilerinin ne zaman görüleceği eşlerin karakter özelliklerine ve aralarındaki ilişkiye göre değişkenlik gösterebilir. Ancak çoğunlukla belirtileri en geç 2 hafta içerisinde görülmeye başlanır. En çok hissedilen boşanma büyüsü belirtileri şu şekilde sıralanabilir:

 • Eşler arasında çıkan beklenmedik ve şiddetli kavgalar
 • Cinsel isteksizlik hali
 • Konuşanlara karşı ilgisiz ve duygusuz olma hali
 • Boşanma fikrinin sık sık gündeme gelmesi
 • En ufak şeye karşı tahammülsüz olma
 • İletişim kurmada zorluk yaşama
 • Evden soğuma ve başkalarına ilgi duyma

Boşanma büyüsünün belirtileri aniden başlar. Her zaman sevgi, saygı ve aşk dolu bir evlilik sürdüren çift bir anda kaotik ve huzursuz bir ilişki yaşamaya başlayabilir. Bahsi geçen belirtiler sürekli varsa ama taraflardan biri boşanmak istemiyorsa o kişide sadece boşanma isteği ile evden ayrılma isteği görülür. Bu durum boşanmak isteyen kişi için esasında pozitif bir durum demektir.

Aileden, yakın akrabalardan ya da arkadaşlardan biri bu büyüyü yaptırdıysa kötü niyetli olarak yaptırıldığından sonuçlar hiç iç açıcı olmaz. Eşlerden biri ya da her ikisi de boşansalar bile ağır psikolojik ruh halinden çıkamayabilir. Bu nedenle büyüyü yaptırırken sonuçlarını bilip dikkatli olmakta fayda vardır.

Boşanma Büyüsü Fiyatları 2023

Boşanma büyüsünün yapılış amaçları çok değişkendir. Evli bir adama ya da kadına aşık olan biri boşanma büyüsü yaptırabilir. İlgisiz ve soğuk eşten kurtulmak isteyen kadın veya erkek de boşanma büyüsüne başvurabilir. Dışarıdan eşlerin arasını bozmak isteyen kişiler de büyü yaptırırlar. Her birinin tılsımlı sözcükleri ve yapılışları farklıdır. Ancak sonuç genel olarak aynı etkiyi gösterir. İyi niyet her zaman iyi sonuçlara ulaştırır.

Boşanma büyüsü çeşitleri değişik olduğu gibi boşanma büyüsü fiyatları da değişkendir. Boşanma büyüsünün fiyatları çeşidine, malzemesine, şekline göre farklılık gösterir. Büyünün nasıl yapılacağına ilişkin uzman medyum hocaya danışmak ve konusunda uzman bir hocaya yaptırmak her zaman başarılı sonuca ulaşmayı sağlayacaktır.

Boşanma Büyüsü Yapan Medyum Korkut Hoca

Boşanma büyüsü ve diğer bütün büyüleri yapabilmek için ilim ve irfan sahibi olmak şarttır. Başarılı çalışmalarıyla adından sıklıkla söz ettiren Medyum Korkut Hoca boşanma büyüsü yapan hoca olup her daim olumlu geri dönüşler almaktadır. Ledün İlmi, Havas, Vefk yazma, Ebced gibi konularda eğitim almıştır.

Tüm çalışmalarında aldığı eğitimi doğuştan sahip olduğu üstün yetenekleri ile harmanlayıp insanların dertlerine çözüm bulmaktadır. Her türlü çözülmeyen sıkıntılarınız için ve gerçekleşmesini istediğiniz arzularınız için Medyum Korkut Hocaya başvurabilirsiniz. Manevi dünyanızı aydınlatmak ve dertlerinize deva olacak tüm tılsımları hocadan öğrenmek için hiç tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz.