Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü, geçmişte de dünyanın birçok yanında yapılan bzüyülerden biridir. Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla, bu büyü web sitelerinde de yoğun olarak aratılır. Geçmiş zamanlarda büyüler belirli bir zümre içerisinde gizli kapaklı kalırdı ancak şimdilerde çoğu yerde bu soğutma büyüsü gibi büyüler birçok kişi tarafından bilinmeye başladı. Soğutma büyüsü bir kara büyü uygulaması çeşididir.

Soğutma büyüsü çeşitli ritüeller ve manevi inançlarla hayata geçirilir. Özellikle evli çiftlerde ve sevgililerde işe yaradığı bilinir. Bunun yanı sıra bir kişinin çok sevdiği ya da takıntılı olduğu durumlar veya nesneler için de soğutma büyüleri başarılı olabilir. Farklı kültürlerde farklı şekillerde bu büyü uygulanır.Medyum Korkut Hoca rehberliğinde sizlerin ihtiyacına en uygun seçim yapılacaktır.

Soğutma büyüleri doğru bir şekilde yapıldığında oldukça etkilidir. Bir kara büyü olduğu için kişi üzerindeki etkisi de yoğun bir şekilde kendini gösterir. Büyünün kimleri soğuttuğunu, ayırdığını sıralayacak olursak:

  • Aralarında büyük bir sevgi bağı bulunan sevgililer
  • Uzun zamandır sorunsuz biçimde yaşayan evliler
  • Birlikteliği yeni başlamış kişiler ve yeni evli çiftler
  • İlişki içerisinde bir tarafın ayrılma isteği olmasına rağmen alışkanlıktan ayrılamayan kişiler
  • Kötü alışkanlıkları olan ve bir türlü bırakamayan kişiler

Bu kişiler üzerinde, soğutma büyüleri kullanılabilir, örnekler çoğaltılabilir.

Soğutma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Soğutma büyüsü kimler için yaptırılmalı sorusuna cevap alınmasının hemen ardından genelde büyünün etkilerinin neler olduğu öğrenilmelidir. Bu kara büyünün, yapılan kişi için birçok olumsuz özelliği bulunur. Bilhassa yüksek dozlu ve uzun süren tesire sahip olduğundan, yaptıracak kişilerin emin olarak yaptırmaları gerekir. Büyü bozma işlemi Medyum Korkut Hoca sayesinde mümkündür ancak yapılması kadar kolay değildir.

Soğutma büyüsü etkileri yaşayan çiftler hızlı bir şekilde birbirlerinden soğur. Adeta birbirlerinden iğrenme derecesine geldiği görülür. Birbirleriyle konuştukları her an ya tartışma çıkar ya da huzursuz bir sessizlik olur. Evli çiftlerde ayrı yaşamaya başlamalar, bir anda boşanmalar, sevgililer ve nişanlılarda ise olaylı ayrılıklar görülebilir. Cansız varlıklar için yapılan soğutma büyüsü sonucunda, kişi varlıklarından soğuyabilir. Bu da zamanla ciddi kayıplar yaşatabilir.

Soğutma büyüsü sayesinde, işinden ve okulundan soğuyan kişilerin hem başarılarını hem de saygınlıklarını kaybettiği görülebilir. Kısa zamanda bulunduğu yerden kovulup, bir daha eski mevkilerine gelemedikleri olur. Soğutma büyüsü bünyesi zayıf kişilere yapıldığında bazı halsizlik, ağrı, kırgınlık gibi etkiler gösterebilir. Bünyesi güçlü kişilerde ise bu tarz etkiler görülmeden soğuma gerçekleşir.

Soğutma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Çiftler üzerinde uygulanan soğutma büyüleri, çeşitlerine göre farklı etkenler gösterir. Eğer başka bir insan bir çifte soğutma büyüsü yapıyorsa çiftlerden ikisinde de etkiler ortaya çıkar. Çift içerisinden biri bu büyüyü yaptıracaksa yalnızca partnerinin etkilendiği görülür. Sevgililer üzerinde yapılan soğutma büyüleri genellikle 1 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar. Soğutma büyüsü etkileri büyüyü takip eden iki haftada ayrılma durumu konuşulmaya, kesinleşmeye başlar. En geç bir aylık süreç içerisinde büyü etkisini gösterir.

Soğutma büyüleriöncelikle kişilerin duyguları üzerinde kendini gösterir. Duygusal olarak bir huzursuzluk yaratarak kişiyi karşısındakinden yavaş yavaş soğutur. Bazen ortada herhangi bir sebep olmasa bile kavgalar, tartışmalar çıkmasa bile kişi soğuma gösterebilir. Çiftler birbirlerini her ne kadar sevse de soğutma büyüleri Medyum Korkut Hoca gibi ehli tarafından yapıldıysa durum tam tersine döner. Uzun vadede bakıldığında, soğutma büyüleri kişilere fiziksel ve psikolojik zararlar vermez.

Soğutma büyüsü bir alışkanlıktan, bağımlılıktan kurtulmak için yapılacaksa burada etkiler farklılık gösterecektir. Büyü etkisi altında kalan kişi yavaş yavaş alışkanlığından soğumaya başlayacaktır. Bazı zamanlar bu birden kendini gösterirken bazı zamanlar için ise bir süreçten söz etmek mümkündür. Tamamen kişinin durumuyla ilgili olan bu konu ancak soğutma büyüsü yapan Medyum Korkut Hoca gibi alimlertarafından tahmin edilebilir.

Soğutma Büyüsü Bozulur mu?

Soğutma büyüleri tesiri yüksek büyülerdendir. Bu nedenle soğutma büyüsü bozma işlemi oldukça uğraştırıcı ve zorludur. Uygulanan kara büyü işlemi, ancak Medyum Korkut Hoca gibi alanında uzman medyumlar tarafından bozulur. Soğutma büyüsü bozma uygulaması, yapma işleminden daha uzun sürer. Soğutma iptal işleminin bitmesinden sonra da beklenen etkinin gerçekleşmesi uzun zaman alabilir. Çünkü yapılan soğutma büyüsü güçlü etkilere sahip bir büyüdür.

Soğutma büyüsü bozum işlemi, aşamalı olarak ilerler, her bir aşama dikkatle uygulanmalıdır. Öncelikle, uygulamaya başlamadan hem medyumun hem de soğutma büyüsü bozdurma yaptıracak kişinin abdestli olması gerekir. İşlem, mutlaka gece yarısında, sessiz ve hijyenik ortamda yapılmalı, iyi odaklanılmalıdır.

Soğutma büyüsü bozulur mu, sorusuna cevap bulduktan sonra bozma uygulamasını yapacak medyuma yaşanan belirtiler anlatılır. Daha sonra küçük bir işlem yapılarak kişi üzerindeki büyü tespit edilir. Daha sonra bu soğutma büyüsü bozumu için gerekli malzemeler temin edilmesi beklenir. Soğutma büyüsü bozma işlemi için muhakkak doğaüstü güçlerden yardım alınması gerekir. Soğutma büyüsü yapımı gibi bozulmasında da birtakım tılsımlar ve ritüeller kullanılır. Bu ritüeller sırasında ortaya çıkan enerji doğru yönlendirilmeli, kişi tek başına yapmaya çalışmamalıdır.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri

Kara büyüler içerisinde bulunan soğutma büyüsü, çeşitli şekillerde yapılabilir. Bu büyüleri yapılacak kişiye veya kişilere yakın olarak yapılabilir. Aynı zamanda soğutma büyüsü çeşitleri uzaktan dayapılabilir. Geçmişten bu yana her kültürde çeşitli soğutma büyüleri bulunur. Kara büyü olması sebebiyle toplumda pek hoş karşılanan bir uygulama olmasa da Medyum Korkut Hoca sayesinde sağlıklı, titiz çalışmalarla bahsedilen olumsuzluklar en az düzeyde görülür. Ledün ve Havas ilimlerinde soğutma büyüleri için pek çok bilgi bulunmaktadır.

Soğutma büyülerinin nasıl yapıldığı danışanlar tarafından sıkça merak edilir. Büyünün tesir etmesinde birçok etken bulunur. Medyum, inanç, etkilenecek kişinin ruh hali gibi çeşitli durumlar büyünün sürecini ve sonucunu değiştirecektir. En etkili soğutma büyülerini sıralayacak olursak; evlilik içerisinde kadınları soğutma büyüsü, uzaktan yapılacak soğutma büyüleri, resimle soğutma büyüsü, eş ayıran karabiber büyüsü, nişan attıran soğutma büyüsü gibi bunlara benzer pek çok soğutma büyüsü bulunur.

Büyülerin uygulaması, etkinin değerini de değiştirecektir.Soğutma büyüsü yapan medyum hoca seçimi bu noktada oldukça. Bu konuda deneyimli ve bilgili hocalardan yardım almanız sonuca daha kolay ulaşmanıza yardımcı olacak ve sürecin sağlam ilerlemesini destekleyecektir. Kişiler yardımsız olarak, şehir efsanesi, temelsiz ritüelleri yapmamalıdır.

Soğutma Büyüsü Fiyatları

Soğutma büyüsü fiyatları her bütçeye uygun şekilde derlenmiştir. Medyum Korkut Hoca tarafından Alınan hizmete değer bir fiyatlandırma politikası oluşturulmuştur. Yaptırılacak olan büyünün garantisi verilir, vaatler gerçekleştirilir. Kimi zaman soğutma büyüsü adı altında insanları yanlış yola sürükleyen art niyetli yaklaşımlardansa profesyonel bir elden yardım almak işlevseldir. Bu doğrultuda soğutma büyüsü fiyatları listelenir.

Eski zamanlardan bu yana yapılan soğutma büyüsü aslında doğal yöntemlerle, doğadan maddelerle yaptırılabilir. Bu zihin gücü, irade, güçlü bir enerji gerektiren ve doğaüstü güçlerle bağlantıda olunması gereken işlemdir. Soğutma büyüsü fiyatları bu ölçekte belirlenir.

Soğutma büyüsü çeşitleri tutma süreleri, tekrarlanması gereken ritüeller de hesaba katıldığında işlemden işleme farklılık gösterecektir. Medyum Korkut Hoca ile soğutma büyüsü fiyatları, danışanlara en uygun şekilde belirlenmiş olup, büyük titizlikle gerçekleştirilir

Müşteri Yorumları

15-12-2022

   Hatice Parmak - ANTALYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Evleneli nerdeyse 10 yıl oldu eltim 10 yıldır etmediğini bırakmadı. Sonunda da yaptı yapacağını eşimle arama girip ayrılma eşiğine getirdi bizi. Eşimle biz çok iyi anlaşıyoruz. Büyük eltim bu duruma biraz sinir oluyor. Kayınvalidem ve kayınbabam beni çok seviyor. Bu durum eltimin pek hoşuna gitmiyor. Bu sevgi ve saygı her geçen daha da artıyordu. Ama bu birkaç ay içinde bir şeyler oldu. Bana soğuk davranıyorlardı. Gittiğimde yüzüme bakmıyorlar. Oysaki ben gittiğimde yüzleri hep gülerdi. Eltim bu şekilde davrandıklarını görünce bir şeylerin yolunda gitti çok şükür dediğini duydum. Aramızı bozacak bir şeyler yaptığının farkındaydım ama ondan duyunca netleştirdi. Kuzenim büyü olabileceğini söyledi. Neyse medyum arayışına girdim. Güvenilir bir medyum olmalıydı. Kuzenimin arkadaşı medyum korkutu önerdi. Kuzenimle birlikte medyum korkuta gitti. Olayları anlattım ve bana büyü yapıldığını söyledi. Büyüyü bozacağını söyledi ve bozdu. Tekrar eve gittiğimde ailem eskisi gibiydi bana karşı eski sıcak davranışları devam ediyordu. Eltim bu durumda pek hoşnut değildi. Yaptığı şeyin farkına vardığım için bir daha büyü işlerine girmedi. Eğer medyum korkut olmasaydı ailem dediğim insanlar bana kötü davranacak eşim le aram bozulacaktı. Belki yuvamız bile yıkılabilirdi. Neyse ki medyum korkut sayesinde atlattım bu durumu. Şuan eskisi gibi mutluyuz. Eltime de hiçbir şey yapmadı kimseye anlatmadım kendi yaptığını elbet bir gün çeker.
13-08-2022

   Rukiye Güneş - KONYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Ben üniversite öğrencisiyim 3. sınıfa gidiyorum. Başıma hiç beklemediği bir olay geldi nerden bilebilirdim ki aklıma dahi gelmezdi. Böyle bir şeyin varlığından bile habersizdim. Erkek arkadaşımla geçtiğimiz aylarda nişanlandık. Okuldan sonrada evlilik planları kuruyorduk. Nişanlımdan hoşlanan bir kız vardı ama ben önemsemiyordum doğrusu, çünkü ona bakmazdı. Nişanlımla aramız çok iyiydi belki de okulunun gözde çiftleri arasındaydık. Nişanlım ailesinin yanına gitti birkaç günlüğüne döndüğünde hiçbir şey eskisi gibi değildi. Aramızda buzdan kaleler vardı. İyi misin diyordum tersliyordu. Sürekli tartışacak yer arıyordu benimle sonunda da ufacık sebepten ayrıldı. Ben toparlanmaya çalıştım onunla konuşmayı denedim ama olmadı. Sonunda umudu kestim ve nişan attık. Hala beni görünce kötü kötü bakıyordu. Bundan rahatsız oluyordum hiçbir şey yokken neden bu kadar nefret etti. Yakın arkadaşım bu durumun normal olmadığını dile getirip durdu. Ne olabilirdi ki ayrıldık bitti diyordum. Beni bir yere götürdü medyum korkutmuş. Olan biteni anlattık ona soğutma büyüsü yapıldığını söyledi bize. İlk defa böyle bir şey duymuş olan ben ne yapacağımı şaşırdım. Medyum korkut büyüyü bozabileceğini söyledi öylede yaptı. Her şeyi normale çevirdi. Nişanlım yeniden geldi olan biten için özür diledi. Ama onunda kendi yaptığı bir şey değildi sonuçta. Soğutma büyüsü yapılmış ve onun dışında gelişti her şey. Şimdi iyiyiz çok şükür okulun bitmesine birkaç ay kaldı. Yaza düğünümüz var iyi ki medyum korkuta gitmişim .