Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık büyüsü,ayırma büyüsü olarak da bilinir. Bu büyü çeşidi uzun yıllardan beri eşleri ayırmak için yapılan bir büyüdür. Gönül işleri adı altında yaptırılan bu büyü sevdiği insanın hayatında olan kişiden ayırmak istemelerinden kaynaklanır. Birbirine aşk ile bağlı olan, aralarından su sızmayan, bunlar asla ayrılmaz diyen bir çifti tek bir uygulama ile ayırabilen bu büyü, oldukça etkili bir büyü olmaktadır.

Ayrılık büyüsü ile hayatına yön vermek isteyen kişi sayısı azımsanamayacak kadar çok olmaktadır. Ayrılık büyüsünde önemli bir kriter bu büyünün kim tarafından yaptırıldığı değil, kim tarafından yapıldığıdır.

Medyumunuzu iyi seçtiğiniz zaman ayrılık büyüsü size istediğiniz sonucu verecektir. Bu büyü ile sevgilileri, evlileri, nişanlıları kolay bir şekilde ayırmanız mümkün hale gelir. Her büyü gibi ayırma büyüsü de birçok alanda kullanılır. Bu büyü ile birbirine bağlı olan kişileri ayırmanın yanı sıra hayatınızda istemediğiniz bir kişiyi de hayatınızdan kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Adı üstünde ayrılık büyüsü. Her alanda uygulanması mümkündür. Ayrılık büyüsü ile çözemeyeceğiniz hiçbir durum yoktur.

Ayrılık Büyüsü Amaçları Nelerdir?

Ayrılık büyüsü amaçlarıkonusu oldukça geniş bir konudur. Bu büyü sayesinde kişiler istedikleri konuma gelebilir. Fakat ayrılık büyüsü en çok çiftleri birbirinden ayırmak amacı ile yapılır. Bunun yanı sıra anne ve çocuk arasındaki iyi ilişkiyi koparmak, hatta sonlandırmak amacı ile de yapılır. Bu büyü en çok çeşide sahip büyü türleri arasında yer almaktadır. Ortaklar arasındaki maddi bağlantıyı koparmak, sevgilileri ayırmak, eşini kendinden ayırmak, aile bağlarını koparmak gibi birçok alanda kullanılabilir. Bu listeyi daha da uzatmak mümkündür. Bu büyüde önemli olan nokta sizin bu büyüyü hangi amaç ile yaptırmak istemenizdir. Kaliteli ve tecrübeli bir medyum ile çalışma yaptığınız zaman medyum amacınıza uygun nokta atışı işlemler yaparak sizin için en doğru amaca değinecektir.

Bu büyüler Babil döneminden beri, yani yüzyıllar boyunca insanoğlu tarafından uygulanmış ve geniş coğrafyalara yayılmıştır. Bunun sebebi ise insanların istedikleri şeylerinin olmamasıdır. Ayrılık büyüsünün hizmet ettiği amaçlar bu kadar ile sınırlı değildir elbette. Ayırma büyüsü yapılan kişi nasıl anlaşılır ve belirtileri nelerdir sorusunun cevabı için yazımızı okumaya devam edin.

Ayrılık Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ayrılık büyüsü belirtileri nelerdirsorusu binlerce kişi tarafından merak edilen bir soru olmaktadır. Ayrılık büyüsü oldukça kuvvetli ve tesir eden bir büyü olduğundan dolayı birçok kişi ayrılık büyüsü yapılan kişide ne gibi belirtiler ortaya çıkar diye merak etmektedir. Aralarındaki bağ çok kuvvetli olan iki kişiyi tamamen ayırmaya ve birbirlerinden koparmayı amaçlayan ayrılık büyüsü her insanda farklı etkiler gösterebilse de genel açıdan ortak birtakım belirtileri vardır.

· Çok kuvvetli bir ilişkisi olan insanların birdenbire birbirinden soğumaları.

· Evli olan eşlerin arasında olan ilgi ve alakanın, sevginin ve güvenin bir anda ya da yavaş yavaş ortadan kaybolması.

· Kişinin ömrü boyunca uğursuz ya da şanssız olması ve bu şanssızlığın sürekli bir şekilde devam etmesi.

· Ailesi ile sımsıkı bağları olan kişinin ailesinde birçok sıkıntı oluşması.

Bu ve buna benzer birçok belirti ayrılık büyüsü etkisinde kalındığının belirtisidir. Ayırma büyüsünün etkileri hemen ortaya çıkmayabilir. Yavaş yavaş ortaya çıkabilir. Bazı istisna durumlarında birdenbire de bu belirtiler oluşabilir. Bu durum kişiden kişiye değişebilir çünkü herkesin enerjisi, yıldızı aynı düzeyde değildir. Medyum Korkut hoca ile görüşürseniz size daha detaylı bilgi verecektir.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayrılık büyüsü nasıl yapılırkonusu oldukça çok insan tarafından sorulan bir soru çeşidi olmaktadır. Ayırma büyüsü kara büyü sınıfında yer alır. Özellikle eşleri birbirinden ayırmak amacı ile yapılan ayırma büyüsünün nasıl yapıldığı konusu merak ediliyor. Büyü yapmanın hiçbir zaman tek bir yöntemi yoktur. Her medyum kendi yöntemi ile büyüsünü yapar. Kullanılan malzemeler ve yapılacak olan işlemler medyumdan medyuma değişiklik gösterebilir. Fakat bu büyü oldukça etkili olduğu için mutlaka işinde uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır. Medyum Korkut hoca işinin ehli bir kişidir. Birçok kişi tarafından tercih edilir.

Ayırma büyüsü uygulamalarından bir tanesi şu şekilde yapılır; Bir makas alınır ve ses olmayan karanlık bir odaya gidilir. Yüzünüz kuzeye doğru çevrilmelidir ve 21 defa gözünüz kapalı bir şekilde bazı tılsımlar okunur. Bu tılsımları medyum hoca size söyleyecektir. Ayırmak istediğiniz kişilerin yüzlerini zihninizde gözünüz kapalı bir şekilde hayal etmeniz gerekir. Yere oturulur ve makas dizlerin arasına koyulur. Medyum Korkut hocanın size verdiği tılsımlar okunmaya devam edilir. Bu uygulamanın etkileri 14 gün içinde kendini göstermeye başlaması beklenir. Eşlere ait resimler ile de ayırma büyüsü yapılır. Fakat bu büyüler oldukça tehlikeli olduğu için mutlaka medyum aracılığı ile yapılmalıdır. Kendi başınıza yaptığınız büyüler sizlere zarar verebilir. Medyum korkut hoca amacınıza göre farklı uygulamalar ve tılsımlar ile işlemler yaparak nokta atışı çözümler sunar.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eşleri birbirinden ayırmak amacı ile yapılanayırma büyüsü nasıl bozulur merak edilenler arasında yer alıyor. Önce Allah'ın izni ile ve medyum Korkut hocanın yardımı ile bu büyünün etkilerinden kurtulmak mümkün hale geliyor. Fakat unutulmamalıdır ki eşler arasında her kavga, her anlaşmazlık büyü belirtisi olmamaktadır. Öncelikle neden tartıştığınızı veya birbirinden neden soğudukları tespit edilir. Oturulup konuşulmalıdır. Medyum Korkut hoca önce bir bakım yapar ve nedenini anlamaya çalışır. Her zaman ilk işlem bakım yaptırma işlemidir. Bakım yapmadan büyü bozan kişilerden uzak durulmalıdır çünkü bunlar dolandırıcıdır. Bakımın amacı sebebin ne olduğunu öğrenmektir. Sebep büyü mü değil mi diye medyum bakım yapar. Eğer kişide büyü var ise;

Medyum korkut hoca 1 gece boyu size birtakım görevler verir. Bu görevler uzaktan kendi evinizde yapılır. Böylece ruhsal arındırma başlamış olur. Medyum hoca birtakım vefkler yazar ve bunu üzerinizde taşımanızı ister. Suya atmanız için de bazı belirli tılsımlar verilebilir. Bu su bir süre içilmelidir. Ayırma büyüsü etkisinde kalan kişiler medyum Korkut hoca ile görüştükten sonra hayatlarındaki değişiklikler karşısında adeta şok olacaklardır.

Ayrılık Büyüsü Yapan Medyum Korkut Hoca

İnsanların hayatlarında bazı şeylerin düzgün gitmediği zamanlarda manevi enerjiye ihtiyaç duyabilir ve medyum arayışı içine girerler. Günümüzde medyum sayısı oldukça çoktur ve her medyum kaliteli değildir. Herkes ayrılık büyüsü yaptığını söyleyebilir fakat pek azı gerçekten başarılı büyü yapar. Gerçekten kaliteli bir medyum insanlara karşı saygılıdır. Sözlerini kesmez ve büyü işleminden önce mutlaka kişiye bakım yapar. Büyü eğer doğru bir şekilde yapılmazsa hem yapan kişiye hem de yaptıran kişiye olumsuzluklar doğurur. Sahtekar medyumlar insanların çaresizliğini kullanarak onları kandırırlar. Ne yazık ki her yer böyle medyumlar ile dolu.

Medyum Korkut hoca yapmış olduğu işlemlerde yüksek bir başarıya sahiptir. Yaptığı bütün büyü ve büyü bozma işlemleri tutmuştur. Zaten herkes tarafından tercih edilmesinin nedeni de budur. Uzun yıllardır medyumluk hizmeti veren Korkut hocanın ilmi bilgisi ve eğitimi oldukça üst seviyededir. Güvenilir medyum denilince akla Korkut hoca gelir.