Bağlılık Büyüsü

Bağlılık Büyüsü

Bağlılık büyüsü ya da diğer adıyla bağlama büyüsü olarak da bilinir. Bu büyü adını herkes hayatı boyunca mutlaka duymuştur çünkü bu büyü ile ilgilenen veya merak eden kişi sayısı oldukça çoktur. Bağlılık büyüsünün tarihi ele alındığında çok eski dönemlerden beri bu büyünün varlığını görebiliriz. Temel olarak elde edilmek istenen kişiye yapılan bir büyü niteliğindedir. En eski bağlılık büyüsü verileri antik Mısır'da karşımıza çıkıyor. Fransa'nın başkenti Paris'te bulunan Louvre müzesinde sergilenen vudu bebeği kayıtlara geçen en eski bağlılık büyüsü olarak biliniyor. Üçüncü yüzyıla dayandığı tahmin ediliyor. Bebeği incelediğinizde ayakları ve elleri birbirine bağlanmış olan bir kadın figürü olduğu görülüyor.

Diz çökmüş bir vaziyette duran bebeğin farklı yerlerinde tam 13 adet iğne deliği olmaktadır. Yanında bulunan kil tabletten bağlılık büyüsü olduğu anlaşılıyor. Bu bebekten de anlaşılacağı gibi insanlar tarih boyunca bağlılık büyüsünü kullanmış, ilişki inşa etmek için günümüzde de halen kullanılmaktadır. Günümüzde en çok merak edilen, en çok araştırılan ve en çok yaptırılan büyü bağlılık büyüsü olmaktadır. Genellikle uzun süre evli olan çiftlerin belirli bir süre sonra aralarında oluşan soğukluğu tekrar sevgiye dönüştürmek için yapılır.

Bağlılık Büyüsü Çeşitleri

Bağlılık büyüsü çeşitleri en merak edilen konulardan bir tanesi olmaktadır. Bağlama büyüsünün pek çok çeşidi vardır çünkü insan hayatının pek çok alanında yer alan bir büyüdür. Bağlılık büyüsü dediğimizde akıllara ilişkiler gelse de sadece ilişkiler için değil, insana dair her alanda tüm insan ilişkilerinde bağlılık büyüsü yaptırmak mümkündür. Bağlılık büyülerinden ve çeşitlerden bahsedecek olursak en popüleri tabi ki resimle yapılan bağlılık büyüsü olmaktadır.

Başka büyü çeşitleri ise;

v  mumla yapılan bağlılık büyüsü,

v  kaşık ile yapılan bağlılık büyüsü,

v  nohut tanesi ile yapılan bağlılık büyüsü,

v  sabun ile yapılan bağlılık büyüsü,

v  ip ile yapılan bağlılık büyüsü,

v  iğne ile yapılan bağlılık büyüsü,

v  bez bebek ile yapılan bağlılık büyüsü,

v  adet kanı ile yapılan bağlılık büyüsü,

v  deve derisi ile yapılan bağlılık büyüsü,

v  erkeği kendine bağlama büyüsü,

v  kadını kendine bağlama büyüsü,

v  eşi eve bağlama büyüsü,

v  sadakat büyüsü,

v  kısmet büyüsü,

v  çocukları eve bağlama büyüsü,

v  cinsel bağlılık büyüsü gibi büyüler bağlılık büyü çeşitleri arasındadır.

Bağlılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Havas ilminin en çok ilgi gören konusu halk arasında bağlılık büyüsü olarak bilinen ritüellerdir. Bağlılık büyüsü doğru bir şekilde yapıldığı vakit çok etkili sonuçlar doğurur. Sağlıklı ve mutlu bir ilişki için iki kişi arasındaki bağlılığın sürekli canlı tutulması gereklidir. Zaman zaman çiftler arasında sarsıntılar olabilir. Konuşarak çözülemeyecek olan sarsıntılar için bağlılık büyüsüne başvurulur. Peki bağlılık büyüsü nasıl yapılır sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim. Öncelikle bu büyü kendi başına yapılabilen bir büyü değildir. Mutlaka bir medyumdan yardım alınmalıdır. Medyum Korkut hoca bu iş için mükemmeldir. 

Bağlılık büyüsü yapılırken bir hafta boyunca okunmalıdır. Medyumun talimatları doğrultusunda farklı malzemeler de kullanılır. Burada asıl önemli nokta eşler arasında bağ seviyesidir. Örnek vermek gerekirse, eşinize yapılan büyü daha çabuk etki gösterebilirken sizden nefret eden birine karşı yapıldığında daha uzun sürebilir. Bu büyü sabır gerektiren bir büyü türüdür. Büyü yapılacak olan kişinin bir resmi getirilirse büyü daha etkili olur, hatta o kişiye ait çamaşır, saç teli, tırnak gibi malzemeler büyünün etkisini artırmakta kullanılabilir. Büyüyü yaptırmak isteyen kişinin amacına uygun olarak bir büyü yapılır. Büyü yöntemleri niyetten niyete değişebilir. Anneyle oğul arasındaki bağlılık ile eşler arasındaki bağlılık için farklı yöntemler uygulanır.

Bağlılık Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bağlılık büyüsü belirtileri nelerdir sorusu herkes tarafından merak ediliyor. Bağlılık büyüsü yapılan kişinin bütün iradesini etkilemek ve kendisine deli gibi bağlanmasını sağlamak amacı ile yapılan bir büyü olmaktadır. Büyüden etkilenenler o kişiden başka hiç kimseyi düşünemez. Gözü kör olur, kendi hayatını düşünmemeye başlar. O kişiyi hayatının merkezine koyar. Sosyal hayatında olumsuzluklar yaşar. Bağlılık büyüsü oldukça etkili bir büyü olduğu için kişinin hayatını tamamen etkisi altına alır. Yanlış yapılmış bir bağlılık büyü ise hayatı alt üst olur. Bu durumun etkisi altında kalanlar hiçbir şeyin farkına varamazlar.

Bu durum genellikle kişinin çevresi tarafından fark edilir. Kişinin ilgi alanlarında ani değişiklikler oluşabilir. Fikirlerinde ve düşüncelerinde tutarsızlıklar meydana gelebilir. Yanlış yapılmış bir bağlılık büyüsünün mutlaka bozulması gerekir. Medyum Korkut hoca bağlılık büyüsü yapma ve bozma konusunda işinin ehli bir hocadır. Bağlılık büyüsünün nasıl bozulacağa yazımızın devamında detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Bağlılık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlılık büyüsü nasıl bozulur sorusuna geçmeden önce, yukarıda bağlılık büyüsünün belirtilerinden detaylı bir şekilde bahsettik. Bağlılık büyüsü bozma işlemi mutlaka uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde belirtiler devam eder. Büyü bozma işlemleri yapıldığı gibi büyüden korunmak için de farklı uygulamalar yapılabilir. Böylece büyü yüzünden olumsuz etkiler yaşayan kişiler problemleri ortadan kalkarken korunarak yeni yapılan büyülere karşı da bir koruma kalkanı oluşturulmuş olur. Yapılmış olan büyünün ne olduğunu tespit etmek gerekir çünkü büyü bozma işlemi yapılan büyülere göre değişken olabilir. Özellikle bağlılık büyüsü bozma işleminin nasıl yapıldığını merak edenler için farklı yöntemlerin mevcut olduğunu söylemek gerekir.

Günümüzde en yaygın yapılan bağlılık büyüsü bozma işlemi konusunda uzman bir medyum ile görüşmek, vereceği görevleri yerine getirmek gerekir. Belirli tılsımlar okunmalıdır. Kuran ayetleri de medyum tarafından alkolsüz bir mürekkep ile yazılır ve taşınmalıdır. Her şeyden önce abdestli gezmek gerekir. Cünup gezmek büyü bozma işlemine büyük bir engel olmaktadır. Medyum hocanın görevleri dışında kendi başınıza Nas ve Felak surelerini okumayı ihmal etmemek gerekir. Unutulmamalıdır ki Hz.Muhammed'e de zamanında büyü yapılmış fakat bozulmuştur. Nas ve Felak sureleri bu olay üzerine nazil olmuşlar. Siz de bu surelerden istifade edebilirsiniz.

Bağlılık Büyüsü Yapan Medyum Korkut Hoca 

Bir medyum ile bağlılık büyüsü nasıl yapılır konusunda görüşmek isteyenlerin dikkat etmeleri gereken birkaç husus vardır. Günümüzde fazlasıyla çoğalmış olan ve dolandırıcı olan, kendisini medyum diye tanıtan kişilerin tuzağına düşmemek gerekir. Bir kişi büyü yaptırmak isterse veya büyü bozdurmak isterse o kişi çaresiz ve psikolojik açıdan kötü bir durumdadır. Bazı sahtekar insanlar bu insanlara art niyet ile yaklaşarak hayal satar ve kendi çıkarları için dolandırırlar. Bu yüzden ilk olarak güvenilir bir medyum bulunmalıdır. Bağlılık büyüsü yapan medyum Korkut uzun yıllardan beri güven veren bir isim olmaktadır. Medyum Korkut hoca alanında uzman, deneyimli, Kuranı ve gizli ilimleri oldukça iyi bilen biridir. Medyum Korkut hoca Kuran ayetleri ile çalışmalar yapar. 

Medyum Korkut hoca işlem yapmadan önce para istemez. Sizden hiçbir işlem yapmadan para isteyenlere itibar etmeyiniz. Bir medyumun güvenilir ve kaliteli olduğunu genellikle çevreden öğrenebilirsiniz. Medyum Korkut hocanın yaptığı işlemlerdeki yüksek başarı oranı onun sık sık binlerce kişi tarafından tercih edilmesinin en büyük sebebi olmaktadır.  Medyum Korkut hoca sizlere yardım etmek için elinden geleni yapar.